TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2015-07-06 - 2015-07-12

Investimet gjermane në Shqipëri

Zhurnal - 09.07.2015

Kryeministri Edi Rama shfrytëzoi forumin e përbashkët ekonomik për t’u bërë thirrje bizneseve gjermane të investojnë në Shqipëri. Zoti Rama tha se qeveria ka ndërmarrë një sërë reformash për të ...

Vullneti politik duhet konvertuar në investime

DW

Merkel “bashkon” Ramën dhe Bashën në forumin e biznesit

Mapo

Merkel “bashkon” Ramën dhe Bashën në forumin e biznesit

Botasot

Vullneti politik duhet konvertuar në investime

Botasot

Top Channel Koha.net ABC News ABC News Respublica Java News DW Mapo

45 artikuj të ndërlidhur »