TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2015-07-06 - 2015-07-12

Ledri dhe Cozman takohen në Ulqin, për çfarë arsye? (Foto)

Lajm - 12.07.2015

Hip hop ylli i Babastars, Cozman, dhe ish-ylli i Babastars, Ledri Vula, janë parë bashkë në Ulqin. Cozman i cili performoi bashkë me Tunën në një koncert mbrëmë në rivierën turistike shqiptare, gjatë ...

Cozman, i kapet pas ledrit (foto)

Zhurnal

Cozman dhe Ledri pushime bashkë

Mapo

Ja me kë po i kalon pushimet Ledri Vula (Foto)

Botasot

Cozman: Menduan se mbarova, do t’i befasoj (Foto)

Botasot

Java News Lajm Zhurnal Shqipmedia LajmiFundit Lajm Lajmi.net Portalb

60 artikuj të ndërlidhur »

Ronaldo mungon në skuadrën e Realit

Lajmi.net - 12.07.2015

Cristiano Ronaldo nuk është në skuadrën e Realit për turin që Los Blancos do ta zhvillojnë në Australi., Momentalisht, Ronaldo nuk është përfshirë në skuadrën e Realit për turin që ata do ta ...

Ronaldo paraqitet me veshje dimërore edhe pse temperaturat janë të ngrohta (Foto)

Lajmi.net

Ronaldo mungon në skuadrën e Realit

Tetova Sot

Ronaldo drejt PSG-së?

Telegrafi

Japonezët mrekullohen nga barku i Ronaldos (Video)

Lajm

Albeu.com Lajmi.net Lajmi.net Botasot Top Channel Lajmi.net Shqipmedia Albeu.com

60 artikuj të ndërlidhur »

Shkëlzen Gashi gol në miqësoren ndaj PSV-së (VIDEO)

Albeu.com - 12.07.2015

Shkëlzen Gashi nuk ndalet së shënuari edhe në ndeshjet miqësore. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare ka qenë protagonist në takimin miqësor për skuadrën e tij Basel, kur ka shënuar golin e parë në ...

Gashi shënon ndaj PSV-s (Video)

Lajmi.net

Gashi shënon ndaj PSV-s (Video)

Botasot

Gashi shënon, Baseli triumfon (Video)

Telegrafi

Gashi e nis sezonin me gol ndaj PSV-së

Panorama Sport

Kosova Live Sport365 Albeu.com SOT Panorama Telegrafi Botasot BalkanWeb

52 artikuj të ndërlidhur »