TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2015-07-06 - 2015-07-12

Sot, mot i ngrohtë dhe me diell

Lajm - 12.07.2015

Sot në Maqedoni do të mbajë mot i ngrohtë me diell dhe me temperatuar deri më 35 gradë celsiuz, që do të shpqërohet edhe me erë të dobët nga drejtimi i veriut.

Sot, mot i ngrohtë dhe me diell

Almakos

Pritet rritje të temperaturave

Portalb

Nis i nxehti afrikan, ISHP: Këshillat për verë të sigurt

BalkanWeb

Nxehtë në javën e ardhshme

Koha.net

Botasot Shkupi24 Java News Republika Lajm Albeu.com Tetova Sot Zhurnal

108 artikuj të ndërlidhur »