TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2015-04-13 - 2015-04-19

Iraku kërkon nga SHBA-ja avion pa pilotë

Yll Press - 16.04.2015

Haider al-Abadi tha se për të shkatërruar këtë organizatë terroriste, duhet luftë e përbashkët, por edhe mbështetje logjistike. Kryeministri irakian kërkoi ndihmë nga Uashingtoni, gjatë një takimi me ...

Pentagon: Shteti islamik ka hubmur rreth 30 për qind të territorit

Idividi

Nga SHBA-ja për Irakun 200 milionë dollarë ndihmë humanitare

Idividi

SHBA, 200 milionë dollarë ndihmë për Irakun

Zhurnal

ISIS merr më shumë territore në Irak

VOA

Republika Evropaelire Lajmi.net LajmiFundit SOT Zhurnal SOT Lajmi.net

35 artikuj të ndërlidhur »

Struga ka nevojë për infrastrukturë më të mirë

Botasot - 19.04.2015

Strugës i duhet infrastrukturë më e mirë, më shumë hapësira parkimi, më shumë vende për fëmijët. Këto janë disa nga kërkesat e qytetarëve të cilët konsiderojnë se qytetit i duhen investime për një ...

Ja si do të duket qendra e Strugës - FOTO

Lajm

Ja si do të duket Struga së shpejti (FOTO LAJM)

Albeu.com

Qyteti i Strugës së shpejti me pamje të re (FOTO)

Portalb

Qyteti i Strugës së shpejti me pamje të re (FOTO)

Ilirida

Republika Vatra Portalb Ina Zhurnal Almakos Ilirida Tetova Sot

35 artikuj të ndërlidhur »

Fejohet Granit Xhaka (Foto)

Lajmi.net - 19.04.2015

Lojtari i Borussia Monchengladbach, Granit Xhaka më në fund i ka dhënë fund beqarisë, pasi është fejuar me vajzën që është në lidhje dashurie tashmë e një kohë të gjatë.

Fejohet Xhaka! Foto ekskluzive…

Lajmi.net

Fejohet Granit Xhaka, fotot

LajmiFundit

Kush është vajza me të cilën u fejua Granit Xhaka?

Zhurnal

Fejohet Granit Xhaka

Almakos

Botasot Telegrafi Mapo Botasot Koha.net Panorama Sport Tetova Sot Shqiptarja

34 artikuj të ndërlidhur »

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm me të reshura lokale të shiut

Portalb - 19.04.2015

Lajme lidhur me temën Mot me diell, pasdite shi Mot me diell, nga java e ardhshme ulje të temperaturave Mot me diell Mot me diell dhe më i ngrohtë Moti sot do të jetë i ndryshueshëm me të reshura ...

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm me të reshura lokale të shiut

Botasot

Ngritje temperaturash dhe shi

Koha.net

Mot me diell, pasdite shi

Portalb

Paradite diell, pasdite shi

Zhurnal

Shkupi24 Republika Zhurnal Portalb Lajm Lajmi.net Ina Botasot

34 artikuj të ndërlidhur »

Korrupsioni po e ngufat Kosovën

Portalb - 19.04.2015

Lajme lidhur me temën Kosovë: Qeveria u duartroket protestuesve paqësor Prishtinë, opozita protestoi qetë, lyhet me të zezë Kushtetuesja Gjuriq: Thaçi nuk ka kërkuar leje për vizitë Prishtinë, ...

Korrupsioni po e ngufat Kosovën

Telegrafi

Korrupsioni po e ngufat Kosovën

Botasot

Korrupsioni po e ngufatë Kosovën, institucionet në gjumë

Kosova Live

Dokumentohet mosluftimi i korrupsionit nga institucionet shtetërore të Kosovës

Gazeta Start

Portalb Shqipmedia Zhurnal Lajm Botasot Mapo Botasot SOT

34 artikuj të ndërlidhur »