TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2015-04-13 - 2015-04-19

Lajmet E këqija të një fushate

AMA-News - 17.04.2015

SKËNDER MINXHOZI Poterja mbarëkombëtare për skandalin Doshi-Frroku tashmë u shua. Me të njëjtën lehtësi me të cilën nisi, ajo ia la vendin në ditët e fundit, normalitetit politik, i cili ka si ...

Shmanget divorci PD-PR, Mediu dhe Duka tërhiqen nga Durrësi, mbështesin Dumën

SOT

Lajmet e këqija të një fushate

ikub

PD arrin marrëveshje me republikanët

Gazeta Start

KOMENT/ Basha dhe Berisha i bën gol Mediut në minutat shtesë

Albeu.com

LajmiFundit SOT SOT LajmiFundit Albeu.com Ora news Mapo Botasot

42 artikuj të ndërlidhur »

"Pula" Tevez, ja historia e festimit (VIDEO)

Albeu.com - 19.04.2015

Festimi i Carlos Tevez pas golit tëshënuar dje kundër Lazios është identik me atë të 11 viteve më parë në derbin e Coppa Libertadores mes Boca Juniors dhe River Plate , përcjell Portali Albeu.

Tevez lë pezull Juventusin, nuk dihet e ardhmja e tij

BalkanWeb

Tevez: Nuk e di nëse do qëndroj tek Juventus

VeqSport

Askush nuk e ndal juven

Sport365

Agjenti: Tevez nuk largohet deri në fund të sezonit

LajmiFundit

Albeu.com Portalb Telegrafi Telegrafi Koha.net Telegrafi VeqSport Tetova Sot

39 artikuj të ndërlidhur »