TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2015-04-13 - 2015-04-19

Protesta mbeti rruga e vetme e Opozitës

Lajm - 19.04.2015

E drejta e protestës është një e drejtë e shenjtë në një demokraci. Kosova e ka fituar me gjak këtë të drejtë edhe në një regjim aparteidi si ai i Serbisë BEXHET PACOLLI Kur protesta është politike, ...

Protestë masive kundër paktit tregtar BE-SHBA

Portalb

Beqiri: Numri i protestuesve flet, kryesorja protesta ishte e qetë!

Telegrafi

Kronologjia e protestës së djeshme në foto

Kosova Live

Protestuesit `kundër kapjes së shtetit`

Gazeta Start

Lajmi.net Lajmi.net LajmiFundit ikub Zhurnal Albeu.com Lajm Albeu.com

246 artikuj të ndërlidhur »

“Thaçi nuk mund të vijë në Beograd”

Gazeta Start - 19.04.2015

Ministri i Punëve të Jashtme në Serbi, Ivica Daçië, thotë se homologu i tij nga Kosova, Hashim Thaçi, nuk mund të vizitojë Beogradin. Në një intervistë për gazetën serbe “Politika”, Ivica Daçië ka ...

A do të shkojë Thaçi në Beograd

Ina

Daçiç: Thaçi nuk mund të vijë në Beograd

LajmiFundit

Daçiqi: Thaçi nuk mund të vijë në Beograd

Lajm

Vuçiq kërcënon Thaçin me arrestim

Portalb

Almakos Portalb Telegrafi Botasot Botasot Ora news Koha.net Botasot

198 artikuj të ndërlidhur »

Guardiola: Ribery në dyshim ndaj Portos

Lajmi.net - 19.04.2015

Trajneri i Bayernit, Pep Guardiola ka vazhduar të jap lajme shokuese për skuadrën e tij, pasi ka konfirmuar se Franck Ribery është në dyshim për ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Portos.

Guardiola: Ribery në dyshim ndaj Portos

Telegrafi

Bayernit i rikthehet Schweinsteiger, Ribery nuk ia del

Botasot

Guardiola zbulon të rejat nga lëndimet e Bayern

VeqSport

Lopetegui refuzon Realin

Yll Press

Telegrafi VeqSport SOT Lajmi.net Botasot Panorama Sport VeqSport Ina

113 artikuj të ndërlidhur »

Jep dorëheqje dhe Hazbi Lika

Lajm - 19.04.2015

Dorhiqet edhe funksionari i lartë i BDI-së dhe ish-komandanti i UCK-së Hazbi Lika, nga funksioni i sekretarit organizativ partiak pranë BDI-së. Lajmin e këtillë e ka bërë të ditur në profilin e tij ...

A është Musa Xhaferi shkaku i tërmetit në BDI?

Almakos

Arben Llabenishti jep dorëheqje, mbështetësit pritet të bojkotojnë Kuvendin

Albeu.com

Priten dorëheqje tjera, pas Likës dhe Labënishtit

Lajm

Duraku jep dorëheqje nga bdi-ja

Zhurnal

Ina Lajm Portalb Almakos Almakos Portalb Almakos Zhurnal

108 artikuj të ndërlidhur »