TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2015-03-09 - 2015-03-15

Bomba e 10-të: Lakmitë e Gruevskit për posedime personale

Portalb - 15.03.2015

Zaev do të prezantojë materiale për veprat e kyeministrit Nikolla Gruevski, të cilat i quan “megalomane”. Zaev tregon si Gruevsi ka ndikuar të ndryshohen planet urbanistike, cili ka qenë roli i tij ...

Zaev: Ja sa i pandershëm është Gruevski

Lajm

Zaev: Ja sa i pandershëm është Gruevski

Almakos

Zaev: Gruevski blenë VODNON

Almakos

Zaev: Ja sa i pandershëm është Gruevski

Albeu.com

Lajm Lajm Almakos Portalb Portalb Almakos Portalb Portalb

110 artikuj të ndërlidhur »

Putin - zhdukja si diktator

Ina - 15.03.2015

Presidenti rus, Vladimir Putin, është zhdukur. Jo në kuptimin e drejtpërdrejtë të fjalës, por ai nuk është parë në publik për një javë të tërë dhe të dhënat në lidhje me agjendën e tij, që janë ...

Zhdukja si diktator

Portalb

Çfarë nëse ik Vladimir Putini?

Evropaelire

Putini “del në publik” përmes një dokumentari të xhiruar më herët

Lajmi.net

Zhdukja si diktator

Telegrafi

Botasot Telegrafi Botasot Republika Vatra Lajm Albtime Portalb

91 artikuj të ndërlidhur »