TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2014-02-10 - 2014-02-16

Kim Kardashian me këmbët përpjetë

Lajmi.net - 16.02.2014

Kim Kardashian i ka çuar këmbët përpjetë, në një fotografi të postuar në Instagram. 33 vjeçarja dukej mjaft e lumtur, pasi mori mijëra lule nga i fejuari i saj, Kanye West, për Shën Valentin.

Shën Valenkrimi

Panorama

Facebooku e di sa do të zgjasë lidhja juaj

Albtime

Çfarë është festa e Shën Valentinit në të vërtetë?

Ina

Kim zhvishet per Shen Valentin

InfoAlbania

Lajmi.net 24 orë Lajmi.net SOT Lajmi.net Yll Press Koha.net Mapo

121 artikuj të ndërlidhur »

FFK-ja: Po diskutojmë me Januzajn

Panorama - 16.02.2014

Adnan Januzaj Adnan Januzaj pritet të zgjedhë Kosovën si ekipi përfaqësues me të cilin do të luajë gjatë karrierës së tij futbollistike. Lajmi bëhet i ditur nga mediat angleze dhe belge njëkohësisht, ...

"Daily Star": Januzaj do të luajë për Kosovën

BalkanWeb

Januzaj drejt Kosovës, FFK: Po diskutojmë me familjen

Panorama Sport

Adnan Januzaj do të luajë për Kosovën?

Info Shqip

Adnan Januzaj do të luajë për Kosovën?

Gazeta Shqip

Fish Media Ina Portalb Albtime Lajmi.net SOT Alsat Albeu.com

88 artikuj të ndërlidhur »