TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2014-12-01 - 2014-12-07

Marrëveshja enigmë!

Gazeta Start - 07.12.2014

Prishtinë - Partia Demokratike e Kosovës dhe Lidhja Demokratike e Kosovës as të shtunën nuk kanë arritur ta nënshkruajnë marrëveshjen për bashkëqeverisje në mandatin e ardhshme katërvjeçar.

Marrëveshja e bashkëqeverisjes nënshkruhet sot?

Lajmi.net

A do te heq dorë LDK nga posti i kryeministrit?

Zhurnal

Sot përmbyllet marrëveshja PDK-LDK?

Albeu.com

Thaçi e Mustafa takohen në 12, pritet nënshkrimi i marrëveshjes

Lajmi.net

Lajmi.net Albeu.com Lajmi.net Evropaelire Albeu.com Lajmi.net Ina Almakos

341 artikuj të ndërlidhur »

Marsh solidarizues për rektorin Zejnullahu

Lajmi.net - 07.12.2014

Aktivistë të Shoqërisë Civile dhe studentë të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, të hënën në ora 12:00, do të organizojnë një marsh solidarizues për rektorin e UP-së, Ramadan Zejnullahu.

Marsh solidarizimi për rektorin Zejnullahu

Telegrafi

Shoqëria civile marshon për Rektorin

InfoGlobi

Prishtinë: Gjashtë të lënduar në protestën kundër rektorit

Idividi

Brenda Rektoratit ishin policët specialë

Lajmi.net

Lajm Lajmi.net Zhurnal Lajmi.net Albeu.com Lajmi.net Ina Telegrafi

134 artikuj të ndërlidhur »

Qeveria e Maqedonisë propozon stemë të re të Republikës

Gazeta Start - 07.12.2014

Shkup - Qeveria e Maqedonisë ka vendosur të ndryshojë stemën e Republikës dhe në vend të stemës së vjetër që, sipas autoriteteve, kishte elemente nga sistemi komunist, stema e re do të ketë një luan ...

Mehmeti: Stema nuk mund të kaloj pa parimin e Badinterit

Lajm

Edhe policët do të vishen me stemën e re prej 'Luani'

Almakos

BDI E mbështet propozimin për stemën

Zhurnal

BDI për stemën: Luani është edhe simbol shqiptar

Albeu.com

Portalb Zhurnal Portalb Almakos Portalb Almakos Alsat Lajm

123 artikuj të ndërlidhur »

Një Kim Kardashian rumune

Lajm - 07.12.2014

Punonte si trajnere dhe autore e disa shkrimeve sit ë kesh sukses në dashuri e biznes. Por ajo që vuri re Alexandra Harra, 27 vjeçarja rumune, ishte se ajo nuk tërhiqte vëmendjen për punën e saj por ...

Kim dhe Kanye ritakohen pas 3 javësh larg njëri tjetrit

Shqiptarja

Ja si do të mund t’i bëni flokët si Kim Kardashian

Telegrafi

Alexandra, rumunia që sfidon Kim Kardashian

Mapo

Një Kim Kardashian rumune

Ora news

Yll Press Gazeta Idea Gazeta Dita Gazeta Tema Tetova Sot Shqiptarja Tetova Sot Republika

86 artikuj të ndërlidhur »