TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2014-11-03 - 2014-11-09

Zgjidhja e ngërçit: O votim i përbashkët, o pako

InfoGlobi - 09.11.2014

Zgjidhja e ngërçit politik mund te zgjidhet vetëm nëse palët merren vesh që në pako të votohen, në kundërtën ngërçi si I tillë do të vazhdojë. Shkruan: Mr.Blerim Burjani Po që se subjektet politike ...

PDK me ftesë vetëm për AAK dhe LDK

InfoGlobi

Kosovë, zgjedhja e kreut të Kuvendit nuk zgjidh ngërçin politik

AlbanianScreen

Tërheqja e bllokut nuk e zgjidh ngërçin politik

Gazeta Start

Kuçi për kryeparlamentar?

Albeu.com

ikub Portalb Evropaelire Lajmi.net Albeu.com Lajmi.net Portalb Lajmi.net

141 artikuj të ndërlidhur »

Thaçi do ta rrëzojë “murin” e Shengenit

Gazeta Start - 09.11.2014

Prishtinë - Kryeministri në detyrë, Hashim Thaçi përmes një postimi në Facebook ka rikujtuar rrëzimin e murit të Berlinit, duke thënë se rrëzimi i tij ishte simbol i ndarjes.

Këtu ra komunizmi

Gazeta Start

Gjermania feston 25 vjetorin e rënies së Murit të Berlinit

ikub

Festime por edhe paralajmërime

DW

25 vite pas rënies së Murit të Berlinit

SOT

SOT Ina Lajmi.net Alsat Lajm Almakos Albeu.com Portalb

121 artikuj të ndërlidhur »