TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2014-08-04 - 2014-08-10

Protesta kundër dhunës në Gaza

Gazeta Start - 10.08.2014

Rifillimi i luftimeve mes Hamasit dhe Izraelit në Rripin e Gazës ka shkaktuar të tjera viktima, përfshirë vrasjen e një djali palestinez. Protesta të reja kundër vrasjes së civilëve u mbajtën dje në ...

Tjetër armëpushim në Gaza

Gazeta Start

Vazhdojnë sulmet Izraelite në Gaza

Alsat

Vazhdojnë sulmet Izraelite në Gaza

Almakos

Izraeli rinis sulmet me predha mbi Gazan (FOTO LAJM)

Albeu.com

Lajmi.net Lajm Portalb Albtime Portalb Zeri Yll Press Koha.net

259 artikuj të ndërlidhur »

Liberia ka një shërbim shëndetësor të shkatërruar

Lajmi.net - 10.08.2014

Organizata Mjekët pa Kufi ka deklaruar se shërbimet shëndetësore në Liberi janë në nivel shumë të ulët, pas shpërthimit të virusit të ebolës. Kjo organizatë ka thënë se në Liberi shifrat zyrtare ...

Virusi “Ebola” kërcënim serioz për Europën dhe SHBA-të

ABC News

Përhapja e Ebolës në Afrikën Perëndimore

VOA

OBSH-ja shpall virusin Ebola emergjencë ndërkombëtare

Gazeta Start

Ebola: OBSH shpall emergjencën ndërkombëtare

DW

Zhurnal Portalb Lajmi.net Alsat Albtime Ora news ABC News VOA

180 artikuj të ndërlidhur »

Vizita të shumta në familjen Geci

Zhurnal - 10.08.2014

Dyert e kullës së Geceve apo si njihet në Drenicë Kulla e Bajraktarit, janë të hapura. Miq e dashamirë të shumte shkojnë që të vizitojnë familjen Geci pas konfliktit të fundit që ndodhi në Skenderaj.

Atdhetari që kujdeset për atdhetarët

Zeri

Akoma nuk bëhet “i gjallë", Gani Geci

Zeri

Si u arratis Gani Geci?!

Albtime

Policia “gjurmëve" të Gani Gecit

Zeri

Telegrafi Zeri Telegrafi Kosova Live Albeu.com Albeu.com Ina Lajmi.net

135 artikuj të ndërlidhur »