TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2014-01-13 - 2014-01-19

Kim Kardashian, e traumatizuar nga shtatzënia

Botasot - 19.01.2014

Kim Kardashian ka qenë e ftuar në spektaklin e Ellen Degeners, në të cilin ka folur gjatë e gjerë për shtatzëninë dhe për lindjen e fëmijës. Ajo nuk është shprehur aspak entuziaste, në krahasim me ...

Bakshish i majmë nga Kim Kardashian

Zhurnal

Kim Kardashin tregon foto të reja të vajzës North

Botasot

Kim, do shumë femijë

Botasot

Bakshish i majmë nga Kim Kardashian

Tetova Sot

Gazeta Dita Fish Media Top Channel Almakos SOT LajmiFundit Botasot Telegrafi

36 artikuj të ndërlidhur »

“Zogu” këndon për Albin Kurtin

Gazeta Dita - 19.01.2014

Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje!”, Albin Kurti është duke qëndruar në Londër ku do të mbajë një tubim me shqiptarët që jetojnë atje. Por, në këtë takim nuk do të ketë vetëm diskutime me ...

Kurti: Rama të mos bëhet vegël e Thaçit

Albtime

Tuna e rreh zogun për Albinin në Londër

Almakos

Kurti porosit kryeministrin Rama: Mos u bëj vegël e Thaçit

Ora news

‘Zogu’ këndon për Albin Kurtin

Fish Media

Info Shqip Gazeta Shqip Tetova Sot Almakos Ina Almakos ABC News Koha.net

33 artikuj të ndërlidhur »