TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2014-01-13 - 2014-01-19

Kapen me 275 kg marijuanë, në pranga dy kushërinj (foto)

SOT - 19.01.2014

Rreth orës 23:30 të ditës së djeshme, Specialistët e Sektorit Kundër Narkotikëve në Drejtorinë e Policisë së Qarkut Gjirokastër, kanë zhvilluar një operacion në aksin rrugor Gjirokastër- Uji i ...

Gjirokastër, sekuestron 275 kg drogë dhe 2 armë zjarri

Ina

Sekuestrohen 275 kg mariuanë në Gjirokastër

ABC News

Veç 30 për qind e Lazaratit paguan rrymën

Botasot

Veç 30 për qind e Lazaratit paguan rrymën

Tetova Sot

Republika Gazeta Start Top Channel Panorama Shqiptarja Shekulli Shekulli Albeu.com

49 artikuj të ndërlidhur »

Sekuestrohen 10 kg kanabis, policia në ndjekje të poseduesit

SOT - 19.01.2014

Plot 10 kg kanabis sativa janë sekuestruar në cilësinë e provës materiale nga policia e Shkodrës, ndërsa në kërkim është vënë autori. Lënda narkotike është sekuestruar në malin e Hotit, në kufirin ...

Ngarkesa me drogë në Vlorë, arrestohen tre të dyshuar

LajmiFundit

Vlorë, kapet 60 kg drogë, shoqërohen 20 persona

Gazeta Start

Shqiptari qëllon policin italian për të shpëtuar

Ina

Radhimë, sekuestrohen 1.4 ton drogë Lazarati

Panorama

Shekulli Gazeta Start LajmiFundit Albeu.com LajmiFundit SOT SOT Ina

47 artikuj të ndërlidhur »