TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2014-01-13 - 2014-01-19

Presheva, qyteti pa perspektivë

Koha.net - 19.01.2014

Preshevë, 19 janar - Në Preshevë, tema kryesore ishte “donacioni” prej njëqind mijë eurosh të qeverive të Shqipërisë dhe Kosovës, të zotuara me bujë të madhe prej kryeministrave Edi Rama dhe Hashim ...

Presheva, qyteti pa perspektivë

Telegrafi

Pse nuk u tha asnjë fjalë për shqiptarët E maqedonisë?

Zhurnal

Serbia: Kontributi për Preshevën të mos ketë ndikim politik

Top Channel

Papunësia në Preshevë - të rinjtë ikin drejt Evropës

Ina

Lajm Shqipmedia Zeri Tetova Sot Express Almakos Panorama Zeri

63 artikuj të ndërlidhur »

Tassotti: Të gjithë jemi përgjegjës për krizën e Milanit

Albeu.com - 16.01.2014

Mauro Tassoti ka shprehur zhgënjimin e tij me krizën që e ka kapluar Milanin në këtë edicion, derisa ka thënë se të gjithë në klub janë përgjegjës për serinë e rezultateve të dobëta të skuadrës.

Tassotti i kënaqur me Hondan

Albeu.com

Tassotti lavdëron Hondan

Telegrafi

Tassotti lavdëron Hondan

Ilirida

Milan-Spezia, formacionet zyrtare

Albeu.com

Zhurnal LajmiFundit Telegrafi Zeri InfoGlobi Ilirida Tetova Sot Top Channel

57 artikuj të ndërlidhur »

“Masakër dhe krim kundër njerëzimit"

Botasot - 17.01.2014

“Masakër dhe krim kundër njerëzimit", kështu e ka cilësuar ish-Ambasadori amerikan Uilliam Uoker ngjarjen tragjike të 15 Janarit, 1999 në Reçak të komunës së Shtimes në Kosovë, ku 15 vjet më parë kur ...

Masakër dhe krim kundër njerëzimit - Frank Shkreli

Ina

Reçaku ndërmjet vuajtjes dhe krenarisë

Zeri

Mëngjesi i tmerrit në Reçak

Gazeta Tema

Sot, 15 vjet nga masakra serbe në Reçak

Gazeta Start

LajmiFundit Albtime Alsat Albtime Albeu.com Albtime 24 orë 24 orë

55 artikuj të ndërlidhur »