TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2014-01-13 - 2014-01-19

Seria A, Juve e Roma vazhdojnë “marshimin”

Top Channel - 19.01.2014

Seria A, Juve e Roma vazhdojnë “marshimin” 19/01/2014 08:15 Juventusi e nis fazën e dytë aty ku e kishte lënë të parën. Skuadra e drejtuar nga Conte mposhti 4-2 Sampdorian, skuadra e vetme që e mundi ...

Conte shfryn ndaj Pogba, replikon me Benitez

Albeu.com

Conte shfryn ndaj Pogba, replikon me Benitez

Zhurnal

Conte kërkon më shumë nga Pogba

Telegrafi

Seria A, Juve e Roma vazhdojnë "marshimin"

Koha.net

Botasot Botasot Yll Press Telegrafi ABC News Botasot Botasot Panorama Sport

30 artikuj të ndërlidhur »

50-vjetori i Zonjës së Parë

Top Channel - 18.01.2014

50-vjetori i Zonjës së Parë 18/01/2014 Michelle Obama mbushi 50 vjeç te premten dhe sot do ta shënojë këtë rast me një mbrëmje festive. Diten e djeshme, Zonja e Parë e kaloi larg syve të publikut, ...

50-vjetori i Zonjës së Parë

Lajmeshqip

Ja si kujdeset për shëndetin Michelle Obama

Botasot

Michelle Obama mbush 50 vjeç

Panorama

50-vjetori i Zonjës së Parë të SHBA, Michelle

Botasot

Gazeta Tema Shekulli SOT InfoAlbania SOT Botasot Ora news ABC News

30 artikuj të ndërlidhur »

UEFA zgjedh 11 më të mirët për vitin 2013, mungon Mesi

SOT - 16.01.2014

Qeveria europiane e futbollit, UEFA, zbuloi formacionin më të mirë të vitit 2013, formacion që është nxjerrë në bazë të votuesve të shumtë të faqes zyrtare Uefa.com e ku për herë të parë në 5 vjetët ...

UEFA zbardh më të mirët, por mungon Mesi

Panorama

Formacioni më i mirë i vitit 2013, mungon Leo Mesi

Panorama Sport

Top 11, Mesi mungon në formacionin e vitit

Gazeta Dita

Mesi mungon në formacionin e vitit të UEFA-s

Radio Vala

Gazeta Start Albeu.com LajmiFundit Lajm Yll Press Botasot ABC News Telegrafi

30 artikuj të ndërlidhur »

Vjen njohja e parë për Kosovën për këtë vit

Shekulli - 17.01.2014

Në vazhdën e shteteve që kanë njohur Republikën e Kosovës, sot u shtua edhe Tonga. Kjo është njohja e parë e shtetit të Kosovës në këtë vit. Tonga njihet si shtet sovran dhe është i përbërë nga 176 ...

Vjen njohja e 105-të për Kosovën

Gazeta Start

Kosova njihet nga shteti i Tongas

Ina

Edhe një njohje për kosovën

Zhurnal

Edhe një njohje për Kosovën

Albtime

Almakos Albeu.com Lajmeshqip Top Channel LajmiFundit SOT Ora news Koha.net

30 artikuj të ndërlidhur »

Shakira një foto dhuratë për këngën e re

Idividi - 17.01.2014

Tre ditë pas debutimit, bashkëpunimi i Shakiras me Rihannan, kënga është bërë një hit në gjithë botën. Pra edhe fotografia që ka publikuar Shakira nuk do t`i bëjë keq këngës së re "Can’t Remember To ...

Shakira, "sfidë bukurie" me Rihannën (FOTO LAJM)

Albeu.com

Shakira me Rihannën "sfide bukurie"

SOT

Shakira, ‘sfidë bukurie’ me Rihannën

Fish Media

Shakira, një foto dhuratë për këngën e re

Zhurnal

Top Channel Koha.net Gazeta Idea AlbanianScreen SOT Zhurnal Top Channel Albtime

28 artikuj të ndërlidhur »