TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2014-01-13 - 2014-01-19

De Biazi: Votën për “topin e Artë” e ngatërrova vetë

SOT - 19.01.2014

Në kuadër të votimeve për Topin e Artë, çmim që u fitua nga sulmuesi portugez Kristiano Ronaldo, pati dhe shumë dyshime për manipulim, si pasojë e deklaratave në media të shumë protagonistëve që ...

Pse Palestina voton ronaldon?

Zhurnal

Goli i Ronaldos, ja sa Km në orë! (Video)

Fish Media

Ronaldo i premton stafit makinë dhe telefon

Albtime

De Biasi: Ja gabimi im me "Topin e Artë"

Albeu.com

Panorama Shqiperia Shekulli Albeu.com Ina Botasot Botasot Botasot

144 artikuj të ndërlidhur »

Ja ëndrra e Clarence Seedorf

Albeu.com - 19.01.2014

Endrra e madhe e Clarence Seedorf , trajnerit të ri të Milan, quhet Thiago Silva, mbrojtësi brazilian i Paris Saint Germain. Nga sa raporton e përditshmja torineze "Tuttosport", hollandezi e sheh ...

Seedorf: Balotelli, një djalë shumë i ëmbël (VIDEO)

Albeu.com

Berlusconi: Milani të niset me këmbë të mbarë

Top Channel

Berlusconi, ja mesazhi i parë për Seedorf

Albeu.com

Çka me Seedorfin?

Shqipmedia

Telegrafi Koha.net Botasot Fish Media InfoGlobi AlbanianScreen Albeu.com Albeu.com

109 artikuj të ndërlidhur »

Barack Obama lidhje me Jennifer Aniston?

Almakos - 19.01.2014

Skandali i lidhjes së Presidentit të Francës François Hollande me aktoren Julie Gayet, duke tradhtuar kështu partneren e tij, duket se nuk i intereson dhe aq mediave franceze, ose të paktën kështu ...

Barack Obama lidhje me Jennifer Aniston?

Zhurnal

Barack Obama lidhje me Jennifer Aniston?

Tetova Sot

Barack Obama lidhje me Jennifer Aniston?

Info Shqip

Barack Obama lidhje me Jennifer Aniston?

Gazeta Shqip

LajmiFundit Panorama Gazeta Idea Shekulli Top Channel LajmiFundit Almakos Zhurnal

105 artikuj të ndërlidhur »

Egjipt, 98 për qind pro një kushteture të re

Ina - 19.01.2014

Më se 98 për qind e egjiptianëve përkrahin kushtetutën e re në referendumin e mbajtur këtë javë, njoftojnë autoritetet të shtunën, edhe pse pjesëmarrja në votime ishte e ulët, pasi vetëm një e treta ...

Egjipt, shpallën rezultatet përfundimtare të referendumit

Zhurnal

Egjipt, mbështetje për kushtetutën e re

VOA

Egjiptianët votojnë kushtetutën e re

Telegrafi

Egjipt, mbështetje e fortë për kushtetutën e re

Ora news

Koha.net Botasot Botasot VOA Ora news Gazeta Idea DW Panorama

84 artikuj të ndërlidhur »