TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2014-07-07 - 2014-07-13

Japoni: Pesë të vdekur dhe 45 të lënduar në goditjen e tajfunit "Neoguri"

Idividi - 10.07.2014

Tokio, 10 korrik 2014 (MIA) - Pesë persona e kanë humbur jetën dhe 45 janë lënduar deri më tani në Japoni për shkak të rrëshqitjes së tokës dhe përmbytjet e shkaktuara nga tajfuni i fuqishëm ...

‘Bënë dush’ në ujin e stuhisë (Video)

Telegrafi

Japonia gjunjëzohet nga tajfuni

Shekulli

Japonia gjunjëzohet nga tajfuni

Portalb

Tajfuni “Neoguri” shkakton viktimat e para në Japoni

ABC News

Shekulli Albeu.com Idividi Albtime Portalb Alsat SOT Lajmi.net

29 artikuj të ndërlidhur »

PDSH u bën thirrje qytetarëve të përmbahen nga dhuna në protestat e paralajmëruara

Idividi - 11.07.2014

Shkup, 10 korrik 2014 (MIA) - Partia Demokratike Shqiptare (PDSH) u bëri thirrje qytetarëve të përmbahen nga aktet e dhunshme, lidhur me eskalimin e protestave nga java e kaluar dhe paralajmërimet në ...

TË GJITHË APELOJNË PËR PROTESTA TË QETA

Zhurnal

BDI e PDSH kërkojnë protestë paqësore

Gazeta Start

BDI dhe PDSH deklarata për protestat e nesërme

Ina

Protestat, PDSH reagon njëjtë si BDI

Zhurnal

Alsat Portalb Portalb Lajm Idividi Portalb Albeu.com Albtime

28 artikuj të ndërlidhur »