TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2014-07-07 - 2014-07-13

Merkel vë bast: E fitojmë Botërorin

Gazeta Start - 13.07.2014

“Argjentina nuk duhet nënvlerësuar, por unë vë bast për fitoren”. Në prag të finales së Kampionatit Botëror kundër Argjentinës në “Marakana”, kancelaria Angela Merkel mbështet kombëtaren gjermane ...

Merkel: Botërorin e fiton Gjermania

SOT

Merkel në "Maracana": Mos nënvlerësoni kundërshtarin

BalkanWeb

Merkel: Berlini dhe SHBA nuk kuptohen rreth shërbimeve informative

Koha.net

Botërorin e fiton Gjermania thotë kancelarja gjermane

InfoGlobi

Lajmi.net Zeri Koha.net VOA Gazeta Idea AMA-News AMA-News Albeu.com

44 artikuj të ndërlidhur »

Roma – Bayern, afër marrëveshjes për Xherdan Shaqirin

Zeri - 13.07.2014

Mediat angleze e kanë alarmuar Liverpoolin se Roma iu është afruar shumë pranë Xherdan Shaqirit. Futbollisti kosovar pritet të largohet gjatë kësaj vere nga Bayern Munich, ndërsa Liverpool qysh moti ...

Bayern do ta shesë, Shaqiri paralajmëron

Albeu.com

Shaqiri paralajmëron Bayernin

Shqipmedia

Alfabeti i Botërorit me Shaqirin

Lajmi.net

Shaqiri mund të largohet nga Bayern Munich

BalkanWeb

Fish Media Gazeta Idea Ina Zeri Zeri Republika Albeu.com Portalb

40 artikuj të ndërlidhur »

Kërcënimi i Januzajt me jetë pushton mediat botërore

Portalb - 10.07.2014

Lajme lidhur me temën Reali pranon ofertën e United për Di Maria Kërcënohet me vdekje Januzaj: ‘Mos shkel në Kosovë’ Shqiptarët e Zvicrës injoruan himnin zviceran, Adnani dorën në zemër për atë belg ...

Januzaj i ‘rrit’ flokët si të Fellainit

Zeri

Kërcënimi i Januzajt me jetë pushton mediat botërore

Fish Media

Belgët: Januzaj gati për "Francë 2016"

Albeu.com

Januzaj kërcënohet me vdekje

Lajmi.net

BalkanWeb Zeri Fish Media Albtime Albeu.com Albeu.com Lajm Albtime

40 artikuj të ndërlidhur »