TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2014-07-07 - 2014-07-13

Vesa Luma, krenare me ‘Plisat’

Zhurnal - 10.07.2014

Këngëtarja që gjithmonë ka qenë pranë Prishtinës e tifozëve ‘Plisat’ duke shkruar për ta e duke bërë këngë për ta, së fundmi ka shkruar së është krenare për ‘Plisat’, madje i quan edhe engjëj.

Vesa krenare me plisat

Lajmi.net

Labi nuk ndalet, sërish proteston për shqiptarët

Portalb

Vesa krenare me plisat

Portalb

Labi proteston sërish për shqiptarët

Albeu.com

Zhurnal Telegrafi Almakos Albtime Zhurnal Portalb Portalb Zhurnal

25 artikuj të ndërlidhur »

Fuoristrada del nga Lazarati me drogë

Gazeta Dita - 12.07.2014

Megjithëse Policia e ka kaluar dy herë në sitë territorin e fshatit Lazarat dhe vijon kontrollet nga e para, pas mushkave me drogë, një tjetër makinë fuoristradë tentoi të dilte nga kjo zonë e ...

Rikthehet trafiku i drogës nga Lazarati

Portalb

“Polici” vjedh shtëpi në Lazarat

Panorama

Rikthehet trafiku i drogës nga Lazarati

Koha.net

Kapet “polici” për grabitjet e shtëpive në Lazarat

Gazeta Dita

Gazeta Dita Shekulli Gazeta Start SOT Albeu.com Lajm Lajmi.net Ina

25 artikuj të ndërlidhur »

Sela: Maqedonasve duhet përgjigjur si komb

Albtime - 13.07.2014

Zijadin Sela është politikani i parë në Maqedoni që u është bashkëngjitur protestave, të cilat u përhapën gjithandej komunave me shumicë shqiptare pas dhënies së verdiktit në rastin “Monstra”.

Maqedonasve duhet përgjigjur si komb

Lajm

Sela: Gjithë kombi shqiptar tiu përgjigjet maqedonasve

Albeu.com

Sela: maqedonasve duhet përgjigjur si komb

Zhurnal

Maqedonasve duhet përgjigjur si komb

Koha.net

Shkupi24 Tetova Sot Albeu.com Almakos Tetova Sot Shkupi24 Tetova Sot Tetova Sot

24 artikuj të ndërlidhur »

Ja si duket klipi i Tunës dhe Getit (Video)

Telegrafi - 13.07.2014

Superylli shqiptar, Tuna dhe hip hop ylli, Getoar Selimi, do të publikojnë shumë shpejt videoklipin e tyre të ri, një projekt i madh i cili ka tash e sa kohë që po merr formë e që si duket është ...

Apo vjen hiti më i ri nga Tuna dhe Geti?

Almakos

Bëhuni gati, po vijnë Tuna dhe Geti!

Portalb

Tuna dhe Getoar gëzojnë fansat me bashkëpunimin e tyre

Ora news

Kujdes, po vijnë Tuna dhe Geti (Foto)

Telegrafi

InfoGlobi Tetova Sot Zhurnal Albeu.com SOT Portalb Zhurnal Shqipmedia

23 artikuj të ndërlidhur »