TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2014-01-06 - 2014-01-12

Pirlo optimist për rinovim me juven

Zhurnal - 12.01.2014

Andrea Pirlo e ka bërë të qartë qëllimin e tij për ta zgjidhur sa më shpejtë të ardhmen te Juventusi. Kontrata e 34-vjeçarit skadon në verën që vjen, ndërsa media të ndryshme e kanë lidhur atë me një ...

Juve-Pirlo: U kry!

Albeu.com

Pirlo: kam dëshirë të vazhdoj karrierën tek Juventusi

LajmiFundit

Pirlo jep sinjale për rinovim me Juven

Botasot

Pirlo konfirmon: Dua të rinovoj

Panorama Sport

Albeu.com Zeri Telegrafi Telegrafi Panorama Sport Ilirida Shqipmedia Albeu.com

32 artikuj të ndërlidhur »

Morena, atraktive edhe në studio (Foto)

Telegrafi - 08.01.2014

Miss Kosova 2010, Morena Taraku, duket se i ka hyrë seriozisht punës për të hyrë në botën e muzikës. Bukuroshja shqiptare ka punuar kohëve të fundit shumë në studio, teksa po punon për këngën e saj ...

Morena, atraktive edhe në studio

Botasot

Morena, atraktive edhe në studio

Info Shqip

Morena, atraktive edhe në studio

Gazeta Shqip

Foto: Morena Taraku mbetet me gisht në gojë

Republika

Portalb Albtime Lajm Zhurnal Almakos Koha.net Botasot Express

30 artikuj të ndërlidhur »

Higuain: Ja pse më mirë te Napoli se sa tek Reali

Ina - 12.01.2014

Gonzalo Higuain është shumë i lumtur që po luan këtë edicion te Napoli. Sulmuesi argjentinas ka thënë se e ka gjetur veten tek kjo skuadër dhe se është shumë i lumtur që prapa vetes ka tifozët e ...

"Çarten" Roma e Napoli

Almakos

Higuain: Mirë që u largova nga Reali

Telegrafi

Higuain: Ja pse më mirë te Napoli se sa tek Reali

Botasot

Shkëlqen Xhemaili i jep fitoren Napolit (video)

Yll Press

Yll Press Panorama Sport Panorama Sport Tetova Sot Top Channel Botasot Panorama Sport Albeu.com

30 artikuj të ndërlidhur »