TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2014-01-06 - 2014-01-12

Shqiptarët vriten si të dyshuar të “Al-Kaedës”

Shekulli - 09.01.2014

Hetem Sinan Dema dhe Qani Mujaku nga Kaçaniku dyshohet të mos jenë shqiptarët e fundit të vrarë këto ditë në Siri. Si rezultat i përplasjeve me rebelët vendës dhe jo me forcat e presidentit Bashar Al ...

Siri, lufta u merr jetën dy shqiptarëve të tjerë

Gazeta Start

Shqiptarët që po vriten në Siri

Ina

Shqiptarët vriten Si të dyshuar të al-qaedes

Zhurnal

Në Siri ka më tepër nga sa mendohet shqiptarë të vrarë

Albeu.com

Botasot Telegrafi Koha.net InfoGlobi Fish Media Ilirida Republika Republika

48 artikuj të ndërlidhur »