TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2014-01-06 - 2014-01-12

Vranësira dhe periudha dielli

Portalb - 12.01.2014

Gjatë ditës do të mbaj mot i vranët, herë pas here me periudha dielli. Temperaturat e mëngjesit do të sillen prej minus 2 deri më 6, ndërsa më e larta e ditës do lëviz prej 5 deri 13 gradë.

Mot i qëndrueshëm në Amerikë e Europë

Vision Plus

Një dimër si pranvere…

Vision Plus

Mot i vranët me 13 gradë

Albtime

Mot i vranët me 13 gradë

Portalb

Idividi Botasot InfoGlobi Tetova Sot Radio Vala Portalb Idividi Top Channel

127 artikuj të ndërlidhur »

Kusari-Lila liron qytetarët nga disa pagesa në Komunë

Koha.net - 10.01.2014

Kryetarja e re e Komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari Lila, ka marrë disa vendime të cilat do t’ua lehtësojnë punën qytetarëve të komunës që ajo drejton. Bazuar në nenin 11.13 dhe 58, pikat a.b.

Mimoza Kusari Lila, ka vendosur që t’i kursejë qytetarët

Botasot

Rashiq: Deklarata e Vulinit ka qenë emocionale

Almakos

Korab Shaqiri i qon fjalë Vulinit

Portalb

Korab Shaqiri i çon fjalë Vulinit

Almakos

Zhurnal Botasot Botasot Fish Media Kosova Live Gazeta Start Shekulli Albtime

113 artikuj të ndërlidhur »

Spanjë, Atletico-Barça “bëjnë paqe”

Top Channel - 12.01.2014

Spanjë, Atletico-Barça “bëjnë paqe” 12/01/2014 08:20 Ka përfunduar pa gola superndeshja e kësaj jave të fundit të kampionatit spanjoll, për fazën e parë mes Atletikos së Madridit dhe Barcelonës.

Simeone: Me Barçën, 400 mln € diferencë

Albeu.com

Barcelona kampion dimri

Alsat

Simeone: Diferenca e Atleticos me Barcelonën është 400 milionë euro

LajmiFundit

Turan: Messi? Ai është një alien

Albeu.com

Koha.net Telegrafi Botasot Telegrafi Telegrafi Telegrafi Yll Press Koha.net

87 artikuj të ndërlidhur »

Aguero: Messi më i mirë se CR7 edhe nëse shënon vetëm një gol

Telegrafi - 12.01.2014

Sulmuesi i Manchester Cityt, Sergio Aguero, thotë se Lionel Messi do ta fitojë ‘FIFA Topin e Artë’ edhe këtë herë, ndërsa shton se bashkëkombësi i tij do të jetë gjithmonë më i mirë se Cristiano ...

Sa afër do të jenë Ronaldo e Messi!

Fish Media

Messi, Ronaldos: Eja në ceremoni sepse je fituesi!

Almakos

Shifrat: Barça njësoj edhe pa Messin

Albeu.com

Martino: Messi mund të mos luajë

Telegrafi

Zeri Ora news Botasot Telegrafi Gazeta Idea Tetova Sot Fish Media Ilirida

84 artikuj të ndërlidhur »