TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2014-04-14 - 2014-04-20

Ashton i kthen përgjigje Jahjagës

Shekulli - 18.04.2014

Përfaqësuesja e Lartë e Bashkimit Evropian për Politikë të Jashtme, baronesha Catherine Ashton, ia ka kthyer përgjigjen presidentes së Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga, përmes një letre, duke ...

EULEX-i në Kosovë deri në 2016-ën

Gazeta Start

Ashton i kthen përgjigje Jahjagës

Evropaelire

Ashton I kthen përgjigje jahjagës

Zhurnal

Ashton i kthen përgjigje presidentes Jahjaga

Albeu.com

Lajmi.net Almakos Koha.net Telegrafi Zeri InfoGlobi Fish Media Shqiptarja

35 artikuj të ndërlidhur »

Fadil Berisha 'selfie' me Mimoza kusari-lilan

Zhurnal - 20.04.2014

Po qëndron në Kosovë për disa projekte të cilat është duke i organizuar e nuk ka shkuar pa u përshëndetur me një mikeshë të tij të hershme. Fotografi i njohur që jeton në Shtetet e Bashkuara të ...

Gjakova, për bashkëpunim me Pogradecin

24 orë

Integrimi i komunave kufitare Kosovë-Shqipëri

Albeu.com

Mimoza Kusari-Lila pret një delegacion të prefekturës së Pogradecit

SOT

Urime Pashkët nga Gjakova

Koha.net

Gazeta Idea Gazeta Shqip Kosova Live Almakos Albeu.com Almakos Lajmi.net Lajmi.net

35 artikuj të ndërlidhur »

Marrëveshja e dështuar

Zeri - 20.04.2014

Një vit më parë, më 19 prill 2013, kryeministri Hashim Thaçi dhe homologu i tij serb, Ivica Daçiq nënshkruan në Bruksel Marrëveshjen për Normalizimin e Marrëdhënieve ndërmjet dy vendeve.

Një vit nga Marrëveshja e Brukselit

Gazeta Start

Shënohet njëvjetori i arritjes së marrëveshjes Kosovë-Serbi

Albeu.com

Bëhet një vit që nga arritja e marrëveshjes Kosovë-Serbi

Lajmi.net

Një vit nga Marrveshja Kosovë-Serbi

Alsat

DW Almakos Zhurnal Lajmi.net 24 orë Albeu.com Top Channel Evropaelire

35 artikuj të ndërlidhur »

Liverpuli me sytë nga titulli

Gazeta Start - 20.04.2014

“Të kuqtë” nuk gabojnë duke fituar edhe në javën e 35-të të Premier Ligës në transfertën ndaj Noruish Sitit. Liverpuli shkëputet në krye të klasifikimit dhe e sheh veten më pranë se kurrë pranë ...

Liverpooli, një hap larg titullit

Lajmi.net

"Aromë titulli", Liverpool nuk di të ndalet (VIDEO)

Albeu.com

Në Liverpool po festohet (video)

Lajm

Liverpooli “kadal-kadal” drejt titullit

Portalb

Lajmi.net Koha.net Telegrafi Zeri Yll Press Koha.net Telegrafi Ora news

35 artikuj të ndërlidhur »

Conte: Hap i rëndësishëm, Pogba: Mendoj vetëm Juven

Albeu.com - 20.04.2014

Fitorja 1-0 me Bolognan ka kënaqur jashtë mase trajnerin e Juventusit Antonio Conte . Ky sukses i afroi bardhezinjtë akoma më shumë me titullin e tretë kampion radhazi dhe sipas numrit 1 të stolit të ...

Juventus fiton, Roma e ndjek

Mapo

Pogba: Askush te Juve nuk kërkoi rinovim

Telegrafi

Pogba paralajmëron largimin

Koha.net

Juventusi me ane te Paul Pogba mposht Bolognan

Yll Press

Ora news Panorama Sport Panorama Sport Gazeta Start Lajmi.net Lajmi.net Lajmi.net Lajm

34 artikuj të ndërlidhur »

Everton-United, formacionet e mundshme (FOTO LAJM)

Albeu.com - 20.04.2014

David Moyes rikthehet sërish në "Gudison Park", por tashmë si kundërshtar. Tekniku skocez i Manchester United do të jetë ditën e sotme në stadiumin që e bëri të famshëm dhe ku punoi për plot 11 ...

Everton – United, formacionet zyrtare

Lajmi.net

United dorëzohet në Liverpool

Lajmi.net

Everton – United, vlerësimet e lojtarëve

Lajmi.net

“Karamela” të ithët për Moyesin

Lajm

Ina Lajmi.net Lajmi.net Almakos Telegrafi Koha.net Zeri Telegrafi

34 artikuj të ndërlidhur »