TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2014-04-14 - 2014-04-20

Këshilli i Lartë turkoshqiptar, Erdogan së shpejti në Tiranë

Shekulli - 19.04.2014

Zamir Alushi Kryeministri Taip Erdoğan, në takimin e djeshëm me ministrin e Jashtëm shqiptar, Ditmir Bushati, shprehu dëshirën për të vizituar Shqipërinë në një moment shumë të afërt.

Shqipëri-Turqi, formohet Këshilli i Nivelit të Lartë

Ina

Shqipëri-Turqi, formohet Këshilli i Nivelit të Lartë

Albtime

Bushati vizitë në Turqi

Gazeta Start

Bushati takon kryeministrin turk

Gazeta Start

Shekulli Albeu.com 24 orë SOT Ina Albeu.com SOT Almakos

38 artikuj të ndërlidhur »

Diaz, Mann & Upton: Na kanë tradhtuar edhe neve

Koha.net - 19.04.2014

Nëse ndonjëherë në jetë keni mbetur zemërthyer nga ndonjë i dashur ‘pis’, ndoshta fakti se edhe femrat më të bukura në Holivud kanë përjetuar ndjenjë të njëjtë mund të jetë ngushëllues.

Zonja dhe zotërinj ju prezantojmë, Kate Upton (Video+16)

Zeri

“60 persona më kishin ngulur sytë”

Top Channel

“60 persona më kishin ngulur sytë” (Video +16)

Albtime

Upton:60 persona më kishin ngulur sytë

Portalb

Yll Press Yll Press Zeri Fish Media Tetova Sot Top Channel Shqipmedia Zhurnal

35 artikuj të ndërlidhur »