TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2014-04-14 - 2014-04-20

Reshjet e dëborës lënë pa energji dhjetëra fshatra në Pukë e Dibër

Gazeta Start - 18.04.2014

Pukë/Dibër – Reshjet e dëborës të rëna gjatë ditëve të fundit kanë shkaktuar probleme të shumta në zonat veriore të vendit. Në rrethin e Pukës, rreth 500 shtylla të tensionit të ulët janë dëmtuar, ...

Moti keq, mungon energjia në Pukë

Shekulli

Moti i keq dëmton 550 shtylla elektrike

Shekulli

Moti i keq, akset problematike në vend

Gazeta Start

Pukë, dëmtohen 500 shtylla tensioni, shkak reshjet e dëborës

SOT

Albeu.com SOT 24 orë BalkanWeb Mapo BalkanWeb Panorama Gazeta Tema

53 artikuj të ndërlidhur »

Martino: Jam i dëshpëruar, kemi humbur gjithçka

SOT - 20.04.2014

Takimin e radhës Barcelona e ka në “Camp Nou” me Athletic Bilbaon, por vendin kryesor në konferencën për shtyp të Tata Martinos e zunë temat më të nxehta që lidhen me të ardhmen e tij, të Mesit dhe ...

Martino: Jam i dëshpëruar, kemi humbur gjithçka

Yll Press

Martino: "Nuk mund ta imagjinoj Messin larg Barçës"

Shekulli

Barça, ja trajneri që duan tifozët (FOTO LAJM)

Albeu.com

Ja cilin trajner e duan tifozët e Barcës!?

Portalb

Albtime Lajmi.net Albeu.com Lajmeshqip Yll Press Telegrafi Fish Media Durres Lajm

51 artikuj të ndërlidhur »