TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2014-04-14 - 2014-04-20

Bolt: Mund t’i thyej rekordet e mia

Lajmi.net - 20.04.2014

Usain Bolt është i bindur se mund t’i thyejë rekordet e tij botërore. Sprinteti xhamajkan, momentalisht është i lënduar, por beson se pasi të kthehet, do të regjistrojë rekorde të reja në atletikë.

Ende po flitet: Bale si heroi nga filmi vizatimor! (video)

Lajm

Suarez "çmend" Realin, gati oferta faranoike

Albeu.com

Real Madrid ka gati ofertën e “çmendur” për Luis Suarez

Shqipmedia

Reali ofertë të çmendur për Suarez

Portalb

SOT Ina Koha.net Koha.net Yll Press Fish Media Tetova Sot Fish Media

82 artikuj të ndërlidhur »

Neymar kthehet kundër Atleticos

Lajmi.net - 19.04.2014

Sulmuesi i Barcelonës, Neymar pranon se u frikësua pas lëndimit që pësoi në finalen e Copa del Rey kundër Real Madridit por shpreson të rikuperohet për të luajtur në duelin e xhiros së fundit në La ...

Martino: Nuk jam i kënaqur, Messi pensionohet në Barcelonë

Ina

Kandidatet per trajner te Barcelones

Shqiperia

‘Treni i shpejtë’, Gareth Bale

Lajmi.net

Kandidatët për trajner të Barcelonës

Lajmi.net

Gazeta Tema Ina Shqipmedia Albtime Ina Almakos Lajmi.net Lajmi.net

69 artikuj të ndërlidhur »

Ronaldo ndez motorët për Bayernin

Lajmi.net - 20.04.2014

Cristiano Ronaldo po bëhet gati për ndeshjen gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve ndaj Bayern Munichut. Ylli portugez i është bashkuar ekipit në stërvitje dhe po i ndez motorët për sfidën e së ...

Surpriza, Ronaldo ngushëllon Leo Mesin për dështimet

SOT

Ja cfare folen Messi e Ronaldo

Shqiperia

Madrilenët marrin frymë më lirshëm

InfoGlobi

Ronaldo takon Messin në fushë, ja biseda

Albtime

Albeu.com Alsat Zhurnal Albeu.com Lajmi.net Telegrafi Telegrafi Yll Press

60 artikuj të ndërlidhur »