TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2014-04-14 - 2014-04-20

Stadiumi Kombëtar, 30 milionë euro kredi

Albeu.com - 19.04.2014

Stadiumi i ri kombëtar mbetet tema e ditës dhe më e nxehta në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit. Duke qenë se është edhe vepra më e madhe që pritet të ndërtohet në vend që pas viteve 90-të ...

Stadiumi Kombëtar, 30 milionë euro kredi

SOT

Një shpikje e shëmtuar shqiptare!

BalkanWeb

Stadiumi, 30 mln euro kredi

Panorama

Kosovë-Turqi luhet në Mitrovicë

Albeu.com

Zhurnal Portalb Albtime Albeu.com Republika Shekulli Lajm 24 orë

29 artikuj të ndërlidhur »

Zbulohet një planet i ngjashëm me Tokën

Yll Press - 19.04.2014

Planeti është zbuluar nga teleskopi i NASA-s, Kepler dhe është pagëzuar me emrin Kepler 186f. Shkencëtarët besojnë se kanë zbuluar planetin më të ngjashëm për nga madhësia dhe forma me Tokën, i cili ...

Zbulohet “kushëriri” i Tokës

Gazeta Dita

Zbulohet një tokë tjetër, quhet Kepler-186f

Kosova Live

NASA zbulon planetin ‘kushëri’ të Tokës

Shekulli

Zbulohet planeti “kushëri” i Tokës (video)

Gazeta Start

Portalb Albeu.com Shqipmedia Urban Top Channel BalkanWeb Zeri Panorama

28 artikuj të ndërlidhur »