TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-02-11 - 2013-02-17

Drejt një të ardhmeje më të mirë...

Evropaelire - 17.02.2013

Në praninë e personaliteteve të larta shtetërore nga Kosova, Shqipëria dhe Maqedonia, por edhe të ambasadorëve të shumtë të vendeve të ndryshme të botës dhe numri të madh qytetarësh, ka nisur në mesditë ceremonia kryesore e shënimit të ...

Kosova shënon 5-vjetorin, synon BE-në dhe NATO-n

Evropaelire

Kuvend, Jahjaga mesazh në gjuhën serbe

Albeu.com

Presidenti Nishani merr pjesë në festimet e 5-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës

LajmiFundit

Kosova kremton përvjetorin e pavarësisë

VOA

Botasot Telegrafi BalkanWeb Koha.net Botasot Ora news Telegrafi Koha.net

66 artikuj të ndërlidhur »

Kosovë, Thaçi: S’na ka faj Evropa

Portalb - 14.02.2013

Askush nuk i ka faj kryeministrit Hashim Thaçi për faktin se nuk po ec shpejt procesi i liberalizimit të vizave. Ky është komenti i përfaqësuesve të opozitës dhe analistëve politikë, lidhur me deklaratën e kreut të Ekzekutivit, i cili ka ...

VV: Qeveria e korruptuar s'mund t'i sigurojë qytetarëve lëvizjen pa viza në Evropë

Albeu.com

Ahmeti: Raporti i BE-së si i VV-së

Telegrafi

VV: Duhet zgjedhur mes qeverisjes së Thaçit dhe liberalizimit

Botasot

Kjo qeveri e korruptuar s’mund të sigurojë lëvizjen pa viza

Botasot

Shekulli Shekulli Portalb Idividi Ina Albeu.com Albtime Albtime

59 artikuj të ndërlidhur »