TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-12-02 - 2013-12-08

Selimi E Krasniqi jashtë komunës së Prishtinës

Zhurnal - 08.12.2013

Rexhep Selimi dhe Florin Krasniqi nuk do të jenë pjesë e qeverisjes në komunën e Prishtinës. Selimi dhe Krasniqi janë dy emrat të cilët janë apostrofuar në opinion si udhëheqësit e dy sektorëve më të ...

Komuna e Shpendit, pa Rexhën e Florinin

Zeri

Komuna e Shpendit, pa Rexhën e Florinin

Koha.net

Komuna e Shpendit, pa Rexhën e Florinin

Telegrafi

Komuna e Prishtinës, pa Rexhën e Florinin

InfoGlobi

Fish Media Info Shqip Albtime Lajmeshqip Zhurnal Portalb Mapo Koha.net

235 artikuj të ndërlidhur »

Video skandaloze, nxënësja rrah mësuesen në Kosovë

Portalb - 08.12.2013

Edhe një tjetër rrahje femrash ka ndodhur në mes të femrave nëpër shkolla të Kosovës. Kësaj radhe është një nxënëse e cila ka rrahur mësuesen edhe pse duket që mësuesja në fillim ka tentuar ti bije ...

Edhe një marre në shkollat tona: Nxënësja rrah mësuesen (Video)

Botasot

Prania e policisë në shkolla, më shume siguri

Vision Plus

Nxënësja rrah mësuesen (video)

Express

Skandal në Kosovë: Nxënësja rrah mësuesen (VIDEO)

Tetova Sot

Shekulli Portalb Zeri Panorama Mapo Botasot Gazeta Tema Portalb

114 artikuj të ndërlidhur »

Leonardo: PSG donte CR7-ën

Albeu.com - 08.12.2013

Cristiano Ronaldo në planet e Paris Saint Germain. Nuk bëhet fjalë për të ardhmen por për të shkuarën dhe është ish Drejtori Sportiv Leonardo , që zbardh detaje gjatë punës së tij kur ndodhej te ...

Ronaldo i propozon për martesë së dashurës DJ (FOTO-VIDEO)

Albeu.com

PSG-ja bëri gjithçka për transferimin e Ronaldos

Koha.net

PSG donte Cristiano Ronaldon

Botasot

Leonardo: PSG bëri gjithçka për transferimin e CR7

Telegrafi

Botasot Telegrafi Botasot Tetova Sot Express Fish Media Radio Vala Lajm

104 artikuj të ndërlidhur »