TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-11-04 - 2013-11-10

Keqkuptimet që cënojnë paqen shqiptaro-greke

Shekulli - 10.11.2013

Dr. Panajot Barka Postvizita e Presidentit grek në Shqipëri bën të prekshme ndjesinë e boshllëkut, si për Athinën, ashtu edhe për Tiranën. Për të dyja palët kjo lidhet me personalitetin dhe figurën e ...

Rezoluta e Idrizit dhe vizita e Papuliasit

Lajm

Keqkuptimet që cenojnë paqen shqiptaro-greke

24 orë

Incidentet në raportet shqiptaro-greke

Shekulli

Atdhetarë me Turqinë e dylberë me Greqinë

Almakos

Lajm Ina Gazeta Start Shekulli SOT SOT SOT SOT

146 artikuj të ndërlidhur »

CR7 kalon Messin, ja ku (FOTO-VIDEO)

Albeu.com - 10.11.2013

Cristiano Ronaldo nuk di të ndalet. Ylli portugez i Real Madrid ka treguar edhe një klasin e tij në fitoren 5-1 të madrilenëve kundër Real Sociedad. Për numrin 7 të "Los Blancos" është tripleta e 19 ...

Ronaldo: Jam i lumtur që luaj në një skuadër bashkë me Bale

Shqipmedia

Ronaldo shënoi "hat-trick " e 19-të

Alsat

Ronaldo: Me Bale kuptohem shumë mirë

Botasot

Ronaldo: Me Bale kuptohem shumë mirë

PortLajm

Panorama Sport Fish Media Lajme Online Lajme Online LajmiFundit Albeu.com LajmiFundit Albeu.com

90 artikuj të ndërlidhur »