TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-10-07 - 2013-10-13

Redi Jupi: Januzaj eja me Shqipërinë, të japim numrin 10

SOT - 13.10.2013

Kombëtarja Shqiptare po mbahet vitet e fundit jo nga prurjet ë vijnë nga kampionati shqiptar, por me lojtarë shqiptarë që kanë lindur në trohet e tyre në ish-Jugosllavi apo që kanë lindur e janë ...

Januzaj i kërkon "shumë" Man Unitedit!

Portalb

Januzaj i kërkon "shumë" Man Unitedit!

Ina

Juventus kembengul ne Januzajn

Urban

Ja si e feston Januzaj golin në FIFA 13 (VIDEO)

Albeu.com

24 orë LajmiFundit Ina Almakos Botasot Yll Press Vision Plus Fish Media

238 artikuj të ndërlidhur »

Emigrantët klandestinë. Italia dhe Malta apel për ndihmë BE-së

AlbanianScreen - 13.10.2013

Itali - Marina italiane ka arritur të nxjerrë nga deti 200 emigrantë të paligjshëm, të cilët udhëtonin me një barkë të vogël, e video e të mbijetuarve e publikuar në media ka risjellë në vëmendje ...

Tragjedia në Kanalin e Sicilisë, shkon në 206 numri i të shpëtuarve

Shekulli

Tragjedi e re në Detin Mesdhe

Gazeta Start

Tragjedi e re e emigrantëve afër Lampedusas

24 orë

Tragjedi e re në Detin Mesdhe

DW

24 orë Alsat Albeu.com Almakos Yll Press ABC News VOA Gazeta Dita

94 artikuj të ndërlidhur »

Sejdiu shfaqet në fushatën e LDK-së

Ina - 13.10.2013

Kryetari i LDK-së, akademik Isa Muatafa, ka thënë në tubimin zgjedhor me qytetarët e Kamenicës se, së bashku me Presidentin Fatmir Sejdiu, prezent në këtë tubim, do të arrijmë objektivat për ta çuar ...

I pajton vota (VIDEO)

Lajmeshqip

LDK: VV-ja vijon të dezinformoj

Almakos

Veliu: Do të fitojmë pa balotazh

Botasot

Mustafa: Me Presidentin Sejdiu do ta çojmë LDK-në përpara

Botasot

Botasot Botasot InfoGlobi Fish Media Albeu.com Albeu.com Almakos BalkanWeb

80 artikuj të ndërlidhur »

SHBA, ngecin bisedimet për buxhetin e borxhin

Albeu.com - 13.10.2013

Senatorët amerikanë kanë hedhur poshtë një propozim për të parandaluar kërcënimin që Shtetet e Bashkuara të mos jenë në gjendje të përballojnë detyrimet financiare dhe për të rihapur qeverinë.

SHBA, Ngecin bisedimet për buxhetin dhe borxhin

24 orë

SHBA: Ngecin bisedimet për buxhetin dhe borxhin

Almakos

SHBA, Ngecin bisedimet për buxhetin dhe borxhin

VOA

SHBA, ngecin bisedimet për buxhetin dhe borxhin

Ora news

VOA InfoGlobi Gazeta Dita AlbanianScreen Gazeta Start VOA Ora news Ora news

80 artikuj të ndërlidhur »