TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-08-12 - 2013-08-18

Ban Ki-Moon, thirrje t’i jepet fund dhunës në Egjipt

Shekulli - 18.08.2013

Sekretari i Përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Ban Ki-Moon u shpreh i alarmuar për trazirat në Egjipt, pas një dite tjetër përleshjesh me armë zjarri, kur forcat e sigurisë bastisën një xhami në Kajro.

BE-ja do të rishikojë marrëdhëniet me Egjiptin

Shekulli

Ban Ki-moon: Fund protestave në Egjipt

Albeu.com

Politika e murtajës

SOT

Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, i alarmuar nga zhvillimet në Egjipt

LajmiFundit

Evropaelire Evropaelire Evropaelire Portalb Alsat Portalb DW SOT

369 artikuj të ndërlidhur »

Egjipt, qeveria diskuton për situatën në vend

Gazeta Start - 18.08.2013

Kajro - Qeveria egjiptiane po diskuton për krizën në vend, ku qindra persona kanë humbur jetën në përplasjet e ditëve të fundit. Vëllazëria Myslimane kërkon rikthimin në pushtet të Muhamed Morsit, i cili u rrëzua nga presidenca muajin e ...

Ushtria paralajmëron ithtarët e Morsit

Shqipmedia

Ushtria paralajmëron ithtarët e Morsit

Yll Press

Ushtria paralajmëron ithtarët e Morsit

Botasot

Vazhdon gjendja e tendosur në Egjipt

VOA

Tetova Sot Info Shqip Gazeta Shqip AlbanianScreen Republika SOT Almakos Telegrafi

126 artikuj të ndërlidhur »

Duka-De Biazi, një firmë për vazhdimësinë

Panorama Sport - 18.08.2013

NGA YLLI AGA Rinovimi i kontratës me trajnerin e përfaqësueses ka krijuar njëlloj padurimi në opinionin tonë sportiv. Për ta shtuar atë, kanë menduar edhe protagonistët kryesorë, presidenti Armando Duka dhe trajneri Xhani De Biazi, të ...

Kontrata/ De Biazi e Duka pranë një marrëveshje të re

SOT

Ndryshimet e De Biazit, merr fund garda e vjetër

SOT

Duka-De Biasi, "intrigat" e pazarit për stolin kuqezi

Albeu.com

Nuk merren vesh Duka dhe De Biasi

Zeri

Gazeta Start SOT SOT Lajmeshqip Albeu.com Albeu.com Lajm Lajmeshqip

88 artikuj të ndërlidhur »

Punë çorbash

BalkanWeb - 18.08.2013

Ajo që bënë njerëzit e “Agimit të Artë” në Himarë para pak ditësh ishte thellësisht poshtëruese për shtetin shqiptar. Rrjedhimisht, është krejt e përligjur indinjata e madhe dhe shpesh pak e verbër që përfshiu opinionin tonë publik.

“Djemtë e Labërisë” djegin flamurin e “Agimit të Artë” (Video)

Gazeta Shqip

Digjet flamuri i "Agimit të Artë" (VIDEO)

Shekulli

Të rinj vlonjatë djegin flamurin e “Agimit të Artë”

Gazeta Start

Djemtë e Labërisë djegin flamurin e "Agimit të Artë" (VIDEO)

Albeu.com

LajmiFundit Lajm Almakos Almakos SOT Kombetare Zeri Gazeta Idea

86 artikuj të ndërlidhur »