TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-08-05 - 2013-08-11

Shoqata 'Vizioni-M' organizon 'Kandilat e Bajramit'

Portalb - 09.08.2013

Shoqata kulturore 'Vizioni M' edhe këtë vit si tradicionalisht po realizon aktivitetin e madh 'Kandilat e Bajramit'. Fatmir Shaqiri, nga 'Vizioni M' njofton për aktivitetet të cilat do të realizohen gjatë ditës së sotme për hir të festës ...

Fitër Bajrami bashkon pjesëtarët e konfesionit islam dhe të krishterë

Portalb

Qyteti i Shkupi aryetohet për mos vendosjen e flamujve

Alsat

Shkupi shpjegon mos vendosjen e flamujve

Albeu.com

Qyteti i Shkupi arsyetohet për mos vendosjen e flamujve

Portalb

Lajm Yll Press Botasot Botasot Ilirida Tetova Sot Express Shekulli

147 artikuj të ndërlidhur »

Çështja e telekomit

Top Channel - 11.08.2013

Serbia ende nuk ka dhënë përgjigje nëse do ta pranojë ose jo draft marrëveshjen e ofruar nga BE-ja për telekomin, ndonëse afati i fundit për të dhënë përgjigje ka kaluar qysh të premten.

Kosova duhet të lëshojë pe për telekomin

Albeu.com

E presin Beogradin

Lajmeshqip

Serbia nuk përgjigjet për telekomin

Albeu.com

Serbia pa përgjigje rreth telekomunikacionit

Telegrafi

Yll Press GazetaDitore Botasot Telegrafi BalkanWeb GazetaDitore Info Shqip InfoGlobi

92 artikuj të ndërlidhur »

Sulmi i SHBA-së vret dy militantë në Jemen

Evropaelire - 11.08.2013

11:22 Gjendet i gjallë një nga kinezët e zhdukur në Kabul 10:59 Vulin kërcënon me bojkotimin e zgjedhjeve 10:33 Dëmtohet pllaka e ambasadës së Kosovës në Stokholm 10:24 Nadal mposht Gjokoviqin në turneun e Kanadasë 10:03 SHBA dënon sulmet ...

Sulmi i SHBA-së vret dy militantë në Jemen

LajmiFundit

Sulmi i SHBA-së vret dy militantë në Jemen

Botasot

Al Qaeda vret pesë ushtarë të Jemenit

Telegrafi

Al Kaeda vret pesë ushtarë të Jemenit

Yll Press

Ilirida Ilirida Republika Evropaelire Botasot AlbanianScreen Top Channel Evropaelire

90 artikuj të ndërlidhur »