TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-01-14 - 2013-01-20

Freedom House: Demokracia në rënie për të shtatin vit

Botasot - 20.01.2013

Si çdo vit edhe sivjet, organizata Freedom House (Fridëm Haus), një organizatë kjo e pavarur me qendër në Washington, misioni i së cilës është zgjerimi i lirisë anë e mbanë botës, mbështetja e zhvillimeve demokratike dhe mbrojtja e të ...

Saliu përpara, liria mbrapa!

24 orë

Saliu përpara, liria mbrapa!

Top Channel

"Freedom House": Shqipëria si Kosova

Top Channel

FH: Maqedonia, vend pjesërisht i lirë

Lajm

Lajmeshqip Shekulli Evropaelire Albeu.com LajmiFundit Albeu.com Kombetare Ina

32 artikuj të ndërlidhur »

PD: Rama burracak, bëri kurban gruan

Panorama - 19.01.2013

Vijojnë akuzat mes PS-së dhe PD-së për deklarimin e pasurive . PS: Studioja e Argitës, në konflikt interesi me Berishën . Tiranë – Partia Demokratike, përmes zëdhënëses së saj Laura Vorpsi, komentoi deklaratat e një nate më parë të ...

PD: Rama bëri kurban gruan e tij për të mbrojtur pasurinë

Shekulli

PD: Rama e bëri gruan "kurbanin" e rradhës

Albeu.com

PD: Rama bëri kurban gruan e tij, si mund të ndërtohet një vilë me paratë e një libri?

LajmiFundit

PD: Me se e ndërtoi Linda pallatin?

Top Channel

Panorama BalkanWeb Ora news Botasot Panorama Gazeta Republika Botasot Botasot

32 artikuj të ndërlidhur »

Iranianët planifikojnë versionin e tyre të "Argo"

Koha.net - 20.01.2013

Producentët në Iran janë duke planifikuar versionin e tyre të filmit të Ben Affleckut, “Argo”, për të treguar pjesën tjetër të pengmarrjes. Filmi i Affleckut ka të bëjë me shpëtimin e diplomatëve amerikanë nga Irani gjatë revolucionit, në ...

Jennifer Lopez: E lumtur për Ben Affleck

Top Channel

Lopez :"E adhuroj Ben Affleck, e meriton cmimin e regjise"

InfoAlbania

Upss... i griset fustani ne “After party-n” e Golden Globes (Foto)

ikub

Jennifer Lopez: E lumtur për Ben Affleck

Botasot

Koha.net Koha.net ikub Kombetare Portalb LajmiFundit ikub ikub

29 artikuj të ndërlidhur »

Si hyri Miller në Shqipëri?

Top Channel - 19.01.2013

Një javë pasi media peruane raportoi arrestimin në Shqipëri të Manuel Augusto Blacker Miller, ish-Ministër i Jashtëm, pjesë e një grushti shtetit, mësohen detaje të reja se si ai mundi të hyjë në vendin tonë, pavarësisht se kërkohej nga ...

Braçe: Miller në kërkim, hyri fshehurazi në Shqipëri, Berisha s`e arrestoi

LajmiFundit

Drejtori i Kufirit: Ish-ministri peruan hyri me vizë në Shqipëri

BalkanWeb

Prokurori peruan: Miller duhej ndaluar

Top Channel

“Miller në Shqipëri me pasaportë të skaduar”

Panorama

Panorama Shekulli Kombetare LajmiFundit Albeu.com Lajmeshqip 24 orë Top Channel

27 artikuj të ndërlidhur »

Vilanova: E shihni që nuk jemi të pathyeshëm!

Lajmeshqip - 20.01.2013

“Humbja ndaj Real Sociedad duhet të shërbejë për t’u kujtuar njerëzve se ne nuk jemi të pathyeshëm”. Këto janë fjalët e trajnerit Tito Vilanova pas përfundimit të ndeshjes ku ekipi i tij regjistroi disfatën e parë të sezonit në kampionat, ...

Vilanova i frustruar me kartonin e kuq

Telegrafi

Vilanova i qetë pas humbjes

Botasot

Vilanova: Barca s’mund te eliminohet nga Malaga

InfoAlbania

Vilanova: S`na prish punë barazimi me Malagën

LajmiFundit

Portalb Telegrafi LajmiFundit InfoAlbania Albeu.com Lajmeshqip Urban Botasot

26 artikuj të ndërlidhur »