TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-01-14 - 2013-01-20

Afrikë: Liderët diskutojnë për vendosjen e shpejtë në Mali

Ina - 20.01.2013

Liderët e Afrikës Perëndimore po takohen në Bregun e Fildishtë për të diskutuar për një vendosje sa më të shpejtë të ushtarëve afrikanë në Mali, për të luftuar kundër kryengritësve islamikë atje.

Mali, takim mes liderëve të Afrikës Perëndimore

Top Channel

Mali u intereson të gjithëve!

Kombetare

Afrikë: Liderët diskutojnë për vendosjen e shpejtë në Mali

Evropaelire

Përforcimet në ndihmë të Francës në Mali

Top Channel

Ora news Botasot Idividi Idividi Idividi DW DW Idividi

91 artikuj të ndërlidhur »

Rita përfundon xhirimet e klipit “Torn Apart”

Ina - 20.01.2013

Me të mbërritur në Tajlandë, Rita ORA bëri me dije edhe arsyet e vizitës atje. Madje në një foto të postuar në Twitter, përbri së cilës ajo kishte shkruar se ‘së shpejti do të vijnë gjëra të mira me Snoop’, Rita la të kuptohet se ...

Rita Ora momente intime me...

Portalb

Në shtratin e Rita Orës

Botasot

Kengetarja Rita Ora i hypën elefantit (fotot)

LajmiFundit

Rita Ora lë Tajlandën, ndan përvojën fantastike me fansat në twitter

Ora news

Ina Shqipmedia Top Channel LajmiFundit Botasot Yll Press Ora news Telegrafi

55 artikuj të ndërlidhur »

Fondi i veçantë për veriun, përtej Planit të Ahtisaarit?

Evropaelire - 20.01.2013

Marrëveshja e përkohshme për doganat, e cila ka rezultuar nga takimi i fundit i kryeministrit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryeministrit serb, Ivica Daçiqi, nuk është sqaruar sa duhet para opinionit dhe si e tillë nxit dilema të shumta, ...

Kurti: Veriu tash po shkruhet me "V" të madhe

Koha.net

Serbia, me strukturat e sigurisë në veri, shantazhon të gjithë

Telegrafi

Fondi për veriun bashkon Kosovën dhe Serbinë

Shekulli

Kosova dhe Serbia me fond të përbashkët për veriun

Albeu.com

Alsat Lajmeshqip 24 orë Koha.net Telegrafi Ora news Botasot Botasot

54 artikuj të ndërlidhur »