TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-07-08 - 2013-07-14

Ibra i është ofruar Realit

Shqipmedia - 14.07.2013

Raportet në Spanjë pohojnë që sulmuesi suedez, Zlatan Ibrahimovic i është ofruar skuadrës mbretërore. Oferta ka ardhur nga agjenti i tij, Mino Raiola.

Roma kompleton Benatian

Shqipmedia

Roma kompleton Benatian

Lajme Online

Ibra i është ofruar Realit

Lajme Online

Moyes kah Candreva

Shqipmedia

Lajme Online Shqipmedia Shqipmedia Shqipmedia Shqipmedia Shqipmedia Lajme Online Lajme Online

25 artikuj të ndërlidhur »

Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Portalb - 14.07.2013

Na pret edhe një javë me mot të freskët dhe temperature maksimale deri 33 gradë. Sinoptikët parashikojnë mot me diell, vranësira dhe erë mesatare.

Pritet rritje e temperaturave, mjekët apelojnë për kujdes

Alsat

Mot i ngrohtë e me diell

Portalb

Diell dhe ngrohtë

Portalb

Paradite diell, pasdite shi

Lajm

Ora news Shqiptarja Lajm Yll Press Durres Lajm Portalb Portalb Alsat

25 artikuj të ndërlidhur »

PSG nuk e liron Silvan

Ina - 13.07.2013

Krerët e skuadrës franceze PSG kanë njoftuar se qendërmbrojtësi brazilian, Thiago Silva, nuk do të largohet nga klubi, shkruan të shtunën e përditshmja "L'Equipe".

PSG nuk e liron Silvan

Yll Press

Adriano: Thiago Silva mendon vetëm Barçën

Albeu.com

Zbardhet enigma e Tiago Silvës, vesh fanellën e Barcelonës

SOT

Adriano: Thiago Silva mendon vetëm Barçën

Yll Press

Botasot Yll Press Ilirida Ilirida GazetaDitore Panorama Sport Albeu.com Ina

24 artikuj të ndërlidhur »

Përleshje të reja midis demonstruesve dhe policisë në Stamboll

Alsat - 14.07.2013

Stambolli mbrëmë u bë arenë e përleshjeve të reja midis demonstruesve dhe policisë. Forcat e rendit përdorën topa uji dhe gaz lotsjellës që t'i shprëndajnë demonstruesit, të cilët tentuan të vijnë në parkun Gezi dhe në sheshin Taksim.

Sërish protesta në Turqi

Top Channel

Sërish protesta në Turqi

Almakos

Vijojnë protestat në Turqi

Albeu.com

Turqi, policia shpërndan protestën me gaz lotsjellës

LajmiFundit

Ora news Telegrafi Botasot Ora news Tetova Sot GazetaDitore GazetaDitore Almakos

24 artikuj të ndërlidhur »