TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-07-08 - 2013-07-14

Dështon transferimi i Robinhos tek Santos

Albeu.com - 14.07.2013

Komplikohet transferimi i Robinhos tek Santosi . Sulmuesi i Milanit është bërë protagonist në një polemikë me presidentin e klubit brazilian , pas vendimit të këtyre të fundit për t’u tërhequr përkohësisht nga bisedimet me kuqezinjtë për ...

Robinjo sherr me Santosin, ndryshon plani për Hondën

Panorama Sport

Dështon transferimi i Robinho-s tek Santosi

Top Channel

Robinho do të qëndrojë tek Milan

Ina

Sulmuesi/ Robinjo mbetet i Milanit, s’arrihet akordi me Santos

SOT

Yll Press Telegrafi Panorama Sport Gazeta Start Albeu.com LajmiFundit Top Channel Botasot

27 artikuj të ndërlidhur »

Emigracioni nga Kosova drejt perëndimit

Botasot - 14.07.2013

Autoritetet në Kosovë kanë ngritur shqetësimet me shtimin e numrit të azilkërkuesve nga Kosova për në vendet e Evropës perëndimore. Autoritetet thonë se kanë filluar hetimet në përpjekje për të penguar veprimin e grupeve që organizojnë dhe ...

Rritja e numrit të azilkërkuesve kosovarë, shqetësim për Perëndimin

Respublica

Emigracioni nga Kosova drejt perëndimit

VOA

BE mund të kthejë vizat për Ballkanin Perëndimor

Shekulli

Sa realisht ekziston rreziku i rikthimit të vizave?

Portalb

SOT Yll Press Express Ilirida Almakos Top Channel Botasot Yll Press

26 artikuj të ndërlidhur »

Nicholas Cannon takon Berishën, vlerëson rotacionin paqësor

SOT - 11.07.2013

Kryeministri prit dje në takim ambasadorin e Mbretërisë se Bashkuar ne Tiranë, Nicholas Cannon. Pasi i uroi përzemërsisht mirëseardhjen, kryeministri Berisha i shprehu ambasadorit mirënjohjen më të thellë për mbështetjen dhe ndihmën e ...

Topalli pret ambasadorin britanik, nuk komenton publikisht zgjedhjet

LajmiFundit

Jozefina Topalli thyen heshtjen

Almakos

Cannon uron Metën për rezultatin e zgjedhjeve të 23 qershorit

Albeu.com

Topalli-Cannon: Zgjedhjet, sukses për institucionet shqiptare

SOT

SOT LajmiFundit BalkanWeb BalkanWeb Ora news Panorama Gazeta Dita Gazeta Tema

25 artikuj të ndërlidhur »