TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-07-08 - 2013-07-14

Çitaku: Ka “vdekur” koha e azilit

FlashLajme - 13.07.2013

Kosovë , Top Lajme | Z.M | July 13, 2013 13:32 E pranon se Qeveria e Kosovës nuk ka bërë mjaft për ta përmirësuar gjendjen ekonomike dhe mirëqenien sociale, por atyre qytetarëve të cilët nga kriza po ia mësyjnë shteteve perëndimore për të ...

Çitaku: Ka “vdekur” koha e azilit

Fish Media

Çitaku: Ka “vdekur” koha e azilit

Lajme Online

Çitaku: Ka “vdekur” koha e azilit, aplikantët do të kthehen në Kosovë

Gazeta Idea

Azilantët kosovarë nuk arrijnë në vend, ndalohen në Hungari

Botasot

GazetaDitore Top Channel Albeu.com Yll Press Yll Press Lajme Online GazetaDitore Fish Media

38 artikuj të ndërlidhur »

Beyonce, koha për të pushuar

Top Channel - 14.07.2013

Pas një viti të mbushur me punë pas lindjes së vajzës së saj të parë, për Beyonce është koha për të pushuar. 32-vjeçarja, aktualisht në Florida, është duke shijuar pushimet e para buzë detit përkrah të bijës 19-muajshe.

Beyonce nis pushimet me foto të mrekullueshme

LajmiFundit

Beyonce, është koha për pushime (FOTO LAJM)

Albeu.com

Beyonce tani do pushojë

Lajmeshqip

Beyonce plazh me vogëlushen Blu Ivy

Botasot

Ora news Telegrafi Fish Media Lajme Online Gazeta Idea GazetaDitore Shqipmedia Almakos

37 artikuj të ndërlidhur »

Grabitje me maska, 5 të plagosur në Pukë

Gazeta Start - 14.07.2013

Një tentativë grabitje me arëm në orët e para në mëngjes në qytetin e Pukës ka shkatuar pesë të plagosur, 2 prej të cilëve në gjendje të rëndë. Disa grabitës të maskuar kanë sulmuar me armë rreth orës 04:40 automjetin e drejtuar nga ...

Grabitje me armë në Pukë, plagoset e gjithë familja

Albeu.com

Tentativë grabitje në Pukë, maskat plagosin pesë persona, mes tyre fëmijë

LajmiFundit

Grabitje në rrugë, dy të plagosur rëndë

24 orë

Grabitje me armë në Pukë, plagosen 5 persona, mes tyre edhe 2 fëmijë

Ina

Lajm Portalb Top Channel Kombetare LajmiFundit Lajmeshqip 24 orë LajmiFundit

37 artikuj të ndërlidhur »

David Villa tek Atletiko. Transferimi me kosto te ulet

Urban - 10.07.2013

Madrid – Atletiko Madrid bën goditjen më interesante me kosto të ulët, duke firmosur me sulmuesin e përfaqësueses spanjolle David Villa. Atletiko dhe Barcelona kanë gjetur akordin për transferimin e numrit 7 në Vincente Calderon dhe lajmi ...

Villa i ngazëllyer me kalimin te Atletico

Telegrafi

Villa i ngazëllyer me rikthimin te Atletico

Tetova Sot

David Vija: Atletiko Madridi ishte klubi që doja

Panorama Sport

Villa i ngazëllyer me kalimin te Atletico

Ilirida

Gazeta Start Portalb Albeu.com Ora news Gazeta Shqip Panorama Sport Info Shqip InfoGlobi

36 artikuj të ndërlidhur »