TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-07-08 - 2013-07-14

Karabeci te Kukësi, huazim për Europën. Mesfushori do të zëvendësojë Musollin

Panorama Sport - 14.07.2013

Kukësi e ka gjetur menjëherë zëvendësuesin e Besar Musollit për dy ndeshjet e turit të dytë të Ligës së Europës ndaj Sarajevos. Mesfushori u ndëshkua me karton të kuq në sfidën e së enjtes ndaj Flora Talin dhe në këtë mënyrë nuk mund të ...

Kuksianët në kor: Kualifikohemi edhe ndaj Sarajevës

SOT

Gjici beson, Kukësi në turin e tretë

Gazeta Dita

Kukësi në delir, përlotet Musolli

Panorama Sport

Liga e Europës, kualifikim historik për Kukësin

Gazeta Start

Shekulli Albeu.com SOT Albeu.com LajmiFundit FlashLajme BalkanWeb BalkanWeb

43 artikuj të ndërlidhur »

Tour de France, Froome “blindon” fanellën e verdhë

Albeu.com - 14.07.2013

Christofer Froome ngjyros edhe më shumë fanelën e verdhë, duke thelluar avantazhin ndaj kundërshtarëve pasi dominoi në etapën e 15-të, ndoshta edhe një nga më të vështirat e këtij sezoni në Tour de Francë, duke e prerë finishin i pari në ...

Turi, etapa 15, Froom rrit më tej diferencat

Top Channel

Shpërthen lideri, fiton etapën më të gjatë

Botasot

Chris Froome është padron i Tour de Francë 2013

GazetaDitore

Turi i Frances: Cavendish fiton etapen e 13-te, Boason terhiqet nga gara

InfoAlbania

Top Channel GazetaDitore InfoAlbania Top Channel Top Channel Albeu.com Top Channel Top Channel

42 artikuj të ndërlidhur »

City merret vesh për Joveticin

Shqipmedia - 14.07.2013

Fiorentina dhe Manchester City janë marrë vesh për transferimin e sulmuesit malazias, Stevan Jovetic në Angli. Sipas raporteve të The Sun , City do të paguaj 30 milionë euro për malazezin derisa vet Jovetic do të ketë pagë javore prej 140 ...

Fiorentina ëndërron Verratin e PSG-së nëse shet Jovetiçin

Panorama Sport

Jovetiq pranë kalimit në City

Express

City merret vesh për Joveticin

Lajme Online

Jovetic nuk i duhet Juventusit

Telegrafi

Ora news Panorama Sport Ilirida Albeu.com Telegrafi Panorama Sport GazetaDitore Telegrafi

39 artikuj të ndërlidhur »