TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-07-08 - 2013-07-14

Pep-Rosell, ja 5 arsyet e prishjes

Albeu.com - 14.07.2013

Presidenti Sandro Rosell dhe Pep Guardiola asnjëherë nuk kanë pasur marrëdhënie të mira me njëri-tjetrin. Për më tepër që tekniku më shumë miqësi kishte me Johan Cruyff dhe ish-presidentin e Barçës, Joan Laporta.

Shaqiri shkëlqen, shënon dy gola

Telegrafi

Bayern fiton 6:0, Shaqiri shënon dy gola

Yll Press

Shaqiri, Guardiolas: Ja edhe dy gola !

Lajme Online

Revolucioni i Pep, si po ndryshon Bajerni

Panorama Sport

Info Shqip Gazeta Shqip Panorama Sport Ilirida Ilirida Fish Media GazetaDitore Lajme Online

89 artikuj të ndërlidhur »

Messi dhe Ronaldo, të nomiuar për sportistin më të mirë

Telegrafi - 14.07.2013

Televizioni amerikan, ESPN, ka hapur një sondazh për sportistin më të mirë në botë, ku ndër të nominuarit gjenden futbollisti më i mirë i të gjitha kohërave, Lionel Messi dhe futbollisti më i mirë në botë Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo do të martohet këtë verë

Botasot

Cristiano Ronaldo do të martohet këtë verë

Yll Press

Messi dhe Ronaldo, të nomiuar për sportistin më të mirë! (Voto)

FlashLajme

Cristiano Ronaldo po hyn dhëndër

Fish Media

Lajme Online Ilirida GazetaDitore SOT Panorama Sport LajmiFundit Albeu.com Ina

76 artikuj të ndërlidhur »

Gjuha e korrupsionit

Lajm - 14.07.2013

Popujt në të gjithë botën kanë krijuar mijëra sinonime për të mos përmendur fjalën ryshfet apo korrupsion. Dy gjuhëtarë kanë gjurmuar një pjesë të këtyre fjalëve të përdorura në vende të ndryshme Peshku i qelbur, kafe, supë, kutia e Nokias ...

Gjuha e korrupsionit

Shqipmedia

Maqedoni: Korrupsioni nuk është luftuar sa duhet

Evropaelire

Maqedoni: Korrupsioni nuk është luftuar sa duhet

Botasot

Gjuha e korrupsionit

Lajme Online

Express Albeu.com Top Channel DW SOT Top Channel Mapo Express

52 artikuj të ndërlidhur »

Rita publikon fotot e pushimeve në Ibiza

24 orë - 14.07.2013

Pas turneut nëpër festivale, Rita Ora i ka ofruar vetës pushime në Ibiza. Një sërë fotosh tregojnë këngëtaren, e cila shfaqet në bikini. Pas turneut nëpër festivale, Rita Ora i ka ofruar vetës pushime në Ibiza.

Rita Orën e "kap vapa" (FOTO LAJM)

Albeu.com

Rita Ora me performansë mbreslënëse

Botasot

Rita impresion me performancën dhe trupin

Ora news

Rita Ora tregon trupin, këngëtarja bombë seksi në festivalin e Yahoo-së (FOTO)

Gazeta Idea

Express Fish Media Lajme Online Lajme Online Fish Media GazetaDitore LajmiFundit Botasot

50 artikuj të ndërlidhur »