TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-07-08 - 2013-07-14

Dita e 6: Çfarë po mendoni?

Portalb - 14.07.2013

Në betejën tonë të përditshme, për të qenë vazhdueshmërisht të suksesshëm gjatë Ramazanit, është e lehtë për t’u fiksuar pas disa çështjeve të produktivitetit fizik: Sa orë kam fjetur? Sa kalori kam djegur? A u mora me ushtrime? ...

Ramazani ul interesimin e tetovarëve për plazh

Portalb

Muslimanët në Londër shtrojnë iftar për të pastrehët gjatë Ramazanit

Portalb

Dita 4: koha për një analizë ditore!

Portalb

OH Hilal shtron iftar për të varfrit në Shtip

Almakos

Ina Portalb Shqipmedia Lajm Albeu.com Portalb Ora news Yll Press

195 artikuj të ndërlidhur »

Aksident i rëndë në Kavajë, 1 i vdekur dhe 6 të plagosur

Gazeta Start - 14.07.2013

Një person ka mbetur i vdekur, ndërsa gjashtë të tjerë janë plagosur, në një aksidenti rrugor të ndodhur në aksin Kavajë-Rrogozhinë. Një fugon pasagjerësh tip Volxvagen me targa të Tiranës, është përplasur me një automjet tip Polo me targa ...

Aksidenti, 1 vdes e 6 plagosen

Lajm

Rritet numri i aksidenteve me fatalitet

Lajm

Kavajë, përplasen tri makina, një e vdekur, katër të plagosur

LajmiFundit

Përplasen 3 automjete në Kavajë, 1 i vdekur dhe 4 të plagosur

SOT

Ina SOT Top Channel Albeu.com Botasot BalkanWeb Ora news Gazeta Idea

123 artikuj të ndërlidhur »

Egjipt - ElBaradei zv.president, Fahmy shef i diplomacisë

Evropaelire - 14.07.2013

14:04 Prijësit e Kosovës urojnë Francën 13:55 Vullin: Nuk shtyjmë serbët të dalin në zgjedhje 12:47 Putin çon në këmbë ushtrinë, urdhëron ushtrim masiv 11:14 Rusi, rrëzohet helikopteri lëndohen shtatë 11:00 India inauguron centralin e ri ...

Pushime në bregdet në vendin në krizë

DW

Egjipt, pushime në bregdet në vendin në krizë

LajmiFundit

Egjipt: ElBaradei - zëvendëspresident, Fahmy - shef i diplomacisë

Telegrafi

Egjipt - ElBaradei zv.president, Fahmy shef i diplomacisë

Botasot

Yll Press Botasot Ora news Express Shqiptarja GazetaDitore Gazeta Start Gazeta Start

118 artikuj të ndërlidhur »

Snowden zotëron informacione të dëmshme për SHBA

LajmiFundit - 14.07.2013

Një gazetar që ka intervistuar Edward Snowden dhe që ka parë disa nga të dhënat e amerikanit të arratisur thotë se Snowden ka informata të cilat mund të bëhen “ankthi më i keq ndonjëherë” i Shteteve të Bashkuara nëse publikohen.

Informatat e Snowden, rrezik i madh për qeverinë amerikane

Lajmeshqip

Snowden ka informata shumë të dëmshme për SHBA

Almakos

“Snowden ka dokumente më të rrezikshme”

Top Channel

Snowden, SHBA kritikon Rusinë

Ora news

Botasot Ora news Yll Press Telegrafi Botasot Gazeta Idea Info Shqip Gazeta Shqip

89 artikuj të ndërlidhur »