TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-06-10 - 2013-06-16

Meta: Era e fitores po fryn nga Kukësi në Sarandë

Albeu.com - 16.06.2013

Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta , i shoqëruar nga kryetari i LSI-së në Njësinë Bashkiake nr. 2 në Tiranës Elez Gjoza, ka zhvilluar një takim me banorë të kësaj njësie në kryeqytet. Në fjalën e tij z.

“LSI, forca e integrimit”

Top Channel

Meta: Era e fitores, nga Kukësi në Sarandë

Panorama

Njësia nr 2 Tiranë, Meta: Era e fitores po fryn nga Kukësi në Sarandë

BalkanWeb

Meta: Era e fitores po fryn nga Kukësi në Sarandë

Ora news

Shqiptarja Info Shqip Gazeta Shqip AlbanianScreen Shekulli Gazeta Start Shekulli Albeu.com

147 artikuj të ndërlidhur »

Rama: Saliu ia vodhi tokat ushtrisë

Shekulli - 16.06.2013

Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama, tha se reformimi i policisë së shtetit por edhe ushtrisë është i domosdoshëm. Rama këto deklarata i ka bërë në një bashkëbisedim me ish-ushtarakët në qytetin e Vorës.

Rama: 27 mijë vende pune në Vlorë

Gazeta Start

Rama në Vlorë: Do rindërtojmë policinë e shtetit

Ina

Rama premton 27 mijë vende të reja pune për vlonjatët

Albeu.com

Rama: Reformim i policisë dhe ushtrisë

Top Channel

BalkanWeb BalkanWeb Ora news Botasot Info Shqip Gazeta Tema Gazeta Shqip Vision Plus

111 artikuj të ndërlidhur »