TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-05-13 - 2013-05-19

Danimarka fiton Eurovizionin (Video)

Gazeta Start - 19.05.2013

Danimarka fitoi edicionin e 58 të festivalit evropian të këngës, Eurovizion, në Malmoe, Suedi. 20-vjeçarja nga Danimarka, Emmelie de Forest, shihej si favoritja kryesore për vitamin e këtij edicioni të Eurosongut me këngën e saj “Vetëm ...

Danimarka fituese e Eurovisionit 2013

Ina

Eurovision, triumfon Danimarka

Top Channel

Eurovizion: Danimarka fitoi, Maqedonia e parafundit (VIDEO)

Portalb

Eurovision, triumfon Danimarka

Shqipmedia

Evropaelire Albeu.com Alsat Albeu.com Almakos Telegrafi Yll Press Ora news

81 artikuj të ndërlidhur »

2.5 euro - një ar tokë ka shitur AKP

Almakos - 18.05.2013

Agjencia Kosovare e Privatizimit (AKP) ka shitur hiç më pak se 20 hektarë tokë për vetëm 5 mijë euro, në valën e 13 të Likuidimit. Në bazë të një përllogaritjeje del se për një metër katror tokë blerësi ka paguar vetëm dy centë, që shënon ...

2.5 euro - një ar tokë ka shitur AKP

Yll Press

2.5 euro – një ar tokë ka shitur AKP

GazetaDitore

Përplasjet në AKP, Pacolli sqaron publikisht deklarimet e Rexhës

LajmiFundit

Bordi i AKP-së, jofunksional

Evropaelire

Top Channel Panorama GazetaDitore GazetaDitore Gazeta Start Shekulli Lajmeshqip LajmiFundit

65 artikuj të ndërlidhur »

Buletini javor/ KQZ-ja e cunguar!

Gazeta Start - 19.05.2013

Tiranë – Teksa liderët politikë në vend po zhvillojnë fushatë intensive për zgjedhjet e 23 qershorit, nga ana tjetër, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve vazhdon të funksionojë vetëm me katër anëtarë, duke mos pasur asnjë përfaqësues të ...

KQZ, Sequi: BE s’është pjesë e negociatave

Gazeta Start

Sequi për KQZ-në: Nuk jemi pjesë e negociatave

Shekulli

Sekui: Zgjedhjet, test për integrimin e Shqipërisë

Albeu.com

Sequi pret misionin e ODIHR: BE me 38 vëzhgues! Zgjedhjet e 23 Qershorit me shumë rëndësi

LajmiFundit

SOT Top Channel Kombetare SOT BalkanWeb Ora news Botasot BalkanWeb

62 artikuj të ndërlidhur »

Festojnë madrilenët. Triumf në Kupën e Mbretit ndaj Realit

AlbanianScreen - 19.05.2013

Madrid - Triumfi në Kupën e Mbretit ka nxjerrë në rrugët e Madridit mijëra tifozë të Atletico Madrid, që kanë përshëndetur protagonistët e suksesit në paradën tashmë tradicionale, të parakalimit mbi një autobus të hapur.

Kupa për Atletikon, Reali duarbosh

Gazeta Start

Reali K.O, Atletico fiton Copa del Rey (VIDEO-FOTO)

Albeu.com

Atletico, ‘Mbret’ i Spanjës

Almakos

Reali mbeti me gishta në gojë, Atletico fitoi Kupën (VIDEO)

Portalb

Top Channel Ina Ina Lajmeshqip Albeu.com Shqipmedia LajmiFundit Alsat

61 artikuj të ndërlidhur »

Vota PRO Arben Malaj-t për më shumë shpresë tek të rinjtë

GazetaDitore - 19.05.2013

Ne një grup të rinjsh që kemi tre vjet të angazhuar në inisiativën e deputetit Malaj për te rritur sensibilitetin publik për domosdoshmërinë e demokrtatizimit dhe modernizmit të partive politike si parakusht për të përmirësuar qeverisjen e ...

Rama, Malaj dhe PS - Agim Baçi

Ina

Malaj i përgjigjet Ramës: Fuqia e fitores është tek fryma e ekipit dhe jo tek arroganca e trajnerit

LajmiFundit

Arben Malaj: Në përgjigje të intervistës së Ramës

GazetaDitore

Në Vlorë s'do të ketë rrjedhje votash për Malaj

Shekulli

SOT SOT Top Channel Top Channel Panorama Panorama BalkanWeb Panorama

57 artikuj të ndërlidhur »