TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-01-07 - 2013-01-13

Beyonce do të performojë në inaugurimin e Obamas

Koha.net - 13.01.2013

Beyonce do të këndojë himnin kombëtar të Amerikës, gjatë inaugurimit të Presidentit Barack Obama më vonë gjatë këtij muaji. Ylli që kishte interpretuar këngët e Etta James gjatë inaugurimit të Presidentit Obama në vitin 2009, tani është ...

Beyonce, një nënë joshëse

24 orë

Beyonce, e lumtur me të bijën dhe…shumë seksi

Botasot

Beyonce si kurrë më parë

VipLajme

Beyonce i lë pas edhe modelet (FOTO)

Portalb

Telegrafi Panorama ikub Shqipmedia Top Channel Telegrafi Yll Press Telegrafi

22 artikuj të ndërlidhur »

Tjetër përdhunim në Indi

Top Channel - 13.01.2013

Nuk kanë kaluar veçse pak javë nga ngjarja e rëndë e Nju Delhit, që tronditi të gjithë Indinë, dhe policia raporton për një tjetër përdhunim në grup, këtë herë në shtetin verior të Panxhabit.

Rast i ri i përdhunimit në Indi

Koha.net

Rast i ri i përdhunimit në Indi

Botasot

Rast i ri i përdhunimit në Indi

Telegrafi

Përdhunon 24-vjeçaren në parking, arrestohet shqiptari

Albeu.com

Top Channel Kombetare Botasot Koha.net Panorama Idividi BalkanWeb VOA

22 artikuj të ndërlidhur »

Cavani mbetet në Napoli

Ina - 12.01.2013

Edinson Cavani ka refuzuar spekulimet rreth transferimit të tij te ndonjëra nga skuadrat më të mëdha evropiane. Ylli uruguaian ka insistuar se dëshiron të mbetet futbollist i Napolit “për një kohë të gjatë”.

Cavani mbetet në Napoli

Yll Press

Sulmuesi i Napolit Cavani: Dua te luaj me Balotellin

InfoAlbania

Flet babai: Reali, perfekt për Edin

Albeu.com

Kavani: Dua të luaj përkrah Balotelit!

Lajmeshqip

Ora news Telegrafi InfoAlbania Koha.net Albeu.com InfoAlbania Lajmeshqip Ina

21 artikuj të ndërlidhur »

Vilanova takon Guardiolën në Nju Jork

LajmiFundit - 13.01.2013

Tito Vilanova e ka shfrytëzuar avantazhin e qëndrimit në Nju Jork për të takuar ish teknikun e katalanasve Pep Guardiola. Sipas gazetës “Mundo Deportivo”, Guardiola vizitoi Vilanovan për disa orë në hotelin ku po qëndronte dhe kanë ...

Guardiola dhe Vilanova bashkë në Nju Jork

Ina

Vilanova e Guardiola takohen në New York

Albeu.com

Vilanova e Guardiola takohen në New York

Botasot

Vilanova drejton Barcën ndaj Malagas

Telegrafi

LajmiFundit InfoAlbania Top Channel Lajmeshqip Albeu.com Botasot Ora news Telegrafi

20 artikuj të ndërlidhur »