TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-01-07 - 2013-01-13

Berluskoni, kreu i koalicionit të djathtë me 7 aleatë

Shekulli - 13.01.2013

ROMË – Ish-kryeministri, Silvio Berluskoni, është shefi i koalicionit të qendrës së djathtë për zgjedhjet politike të shkurtit të ardhshëm, me emrin e të cilit janë të lidhura simbolet e Pdl së Angelino Alfano, Lega Nord (Lidhja e Veriut) ...

Shërbim publik

Panorama

Ekspozitë e fëmijërisë së Berluskonit

Top Channel

Jeta e Berlusconit përmes fotove (FOTO-LAJM)

Albeu.com

Shou i Berluskonit arrin rekord audience

LajmiFundit

Albeu.com Shekulli LajmiFundit InfoAlbania Albeu.com Panorama Ora news Top Channel

48 artikuj të ndërlidhur »

Ibra tallet me Ronaldon dhe Mesin

Lajmeshqip - 13.01.2013

Zlatan Ibrahimoviç është tallur publikisht me Kristiano Ronaldon dhe Lionel Mesin, duke mos kursyer batutat ndaj tyre në disa deklarata që janë shpërndarë në mediat suedeze.

Ibrahimovic thumbon Messin dhe Ronaldon

LajmiFundit

Real Madrid, projektohen ndryshime të mëdha (FOTO LAJM)

Albeu.com

Real Madrid projekton ndryshime në skuadër

Yll Press

Verratti thërret Ronaldon

Yll Press

Ina Albeu.com Botasot Ora news Botasot Koha.net Telegrafi Ina

47 artikuj të ndërlidhur »

Yolanthe: Stambolli është shumë i bukur

Albeu.com - 13.01.2013

Yolanthe: Stambolli është shumë i bukur Puthje për të gjithë. Yolanthe Cabau, bashkëshortja e Wesley Sneijder , kërkon të përgjigjet gjithmonë nëpërmjet Twitter-it, në mënyrë shumë të shpeshtë dhe të sjellshme.

Sneijder: I vështirë vendimi për Galatasarayn

Telegrafi

Sneijder i bashkohet Galatasarayt

Koha.net

Sneijder, largohu nga Interi

Yll Press

Terim i nervozuar me Sneijderin

Telegrafi

Albeu.com Botasot Telegrafi Yll Press Telegrafi Telegrafi Gazeta Republika InfoAlbania

44 artikuj të ndërlidhur »

Barack Obama takon Karzain

Top Channel - 12.01.2013

Trupat amerikane do të përfundojnë operacionet luftarake në Afganistan, këtë pranverë. Për këtë ranë dakort si presidenti amerikan, Barak Obama, ashtu dhe ai afgan, Hamid Karzai.

Karzai s'do garojë më për president

Evropaelire

Karzai s'do garojë më për president

Alsat

Obama-Karzai: Dakord për ndihmën e huaj

Panorama

SHBA-ja përshpejton bartjen e përgjegjësive të sigurisë te afganët

Koha.net

Botasot Telegrafi VOA VOA Evropaelire Idividi LajmiFundit Ora news

38 artikuj të ndërlidhur »

Benitez, i mërzitur nga diskutimet për Lampard

Lajmeshqip - 13.01.2013

Rafael Benitez ka filluar të mërzitet me spekulimet e vazhdueshme rreth Frenk Lampard dhe të ardhmes së tij, duke deklaruar para gazetarëve se largimi apo jo i mesfushorit nuk përbënte një problem për skuadrën e tij.

Modric, zevendesuesi i Lampard te Chelsea

InfoAlbania

Montella: Do të pëlqeja të punoja me Lampardin

Koha.net

Lampard i kënaqur me paraqitjen ndaj Stoke

Telegrafi

Modriç, zëvendësuesi i Lampard te Çelsi!

Lajmeshqip

Ina Portalb Telegrafi Ora news Telegrafi StrugaSot Shqipmedia InfoAlbania

34 artikuj të ndërlidhur »

Kreu i ri i CIA: John Brennan

DW - 09.01.2013

Shumë nuk ka munguar që John Owen Brennan të ishte bërë "Padre Brennan", një prift katolik diku në bregun lindor amerikan. 57 vjeçari ushtron tani një profesion krejt tjetër: Ai do të bëhet drejtor i CIA-s. New York, në mes të viteve 70-të.

WP: Debati i Senatit mbi politikën e Jashtme të Obamës

Evropaelire

Vazhdojnë ndryshimet në kabinetin Obama

VOA

Vazhdojnë ndryshimet në kabinetin Obama

Ora news

Irani, mirëpret nominimin e Hagel-it për Sekretar të Mbrojtjes

Evropaelire

Idividi Evropaelire Evropaelire Botasot Botasot Koha.net Telegrafi Ora news

33 artikuj të ndërlidhur »