TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-04-15 - 2013-04-21

Defekti në nënstacion, pa energji disa fshatra të Tiranës

Shekulli - 21.04.2013

CEZ Shpërndarje ka njoftuar sot se do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa fshatra të Tiranës. Shkak për këto ndërprerje është bërë një defekt në nënstacionin e Ibës. Defekti parashikohet se mund të riparohet brenda disa orëve.

Energjia Elektrike, ankesat mund të bëhen on-line

Gazeta Republika

Defekti nën nënstacionin Ibë, CEZ: Pa energji disa fshatra të Tiranës

BalkanWeb

CEZ anulon faturat fiktive

Top Channel

Ankesat e energjisë tani edhe online, CEZ: Po zgjidhim ankesat e mëparshme

BalkanWeb

Botasot SOT Ora news SOT Gazeta Start Albeu.com SOT SOT

21 artikuj të ndërlidhur »

Rihanna ç'ka është kjo veshje!?

Botasot - 21.04.2013

Rihana nuk e ka të vështirë të bjerë në sy. Është e ndjekur gjithnjë nga paparazët dhe këtë herë është fotografuar ndërsa largohej nga banesa e saj për një udhëtim nga Los Anxhelosi drejt Floridas.

Chris Brown ta befasojë Rihannan

Telegrafi

Rihanna në ‘luftë’ me Ciaran

Express

Rikthehet Rihanna

Lajmeshqip

Rihanna, jo shtatzënë

Gazeta Republika

Albeu.com Top Channel Ora news Yll Press BalkanWeb Telegrafi ikub Lajmeshqip

21 artikuj të ndërlidhur »

Turqi: SHBA i ndihmon kryengritësit në Siri me fonde shtesë

Evropaelire - 21.04.2013

12:16 Turqi: SHBA i ndihmon kryengritësit në Siri me fonde shtesë 11:31 Serbi: Kuvendi debaton për Marrëveshjen me Kosovën pas qeverisë 10:51 SHBA: Nga orteku i borës 5 vetë e humbën jetën 10:40 Kosovë: Thaçi raporton për Marrëveshjen me ...

Turqi: Kerry kërkon nga Erdogani ta shtyjë vizitën në Gaza

Evropaelire

Siri, SHBA dyfishon ndihmat për kryengritësit

Top Channel

Turqi: Kerry kërkon nga Erdogani ta shtyjë vizitën në Gaza

Portalb

Turqi: SHBA i ndihmon kryengritësit në Siri me fonde shtesë

Botasot

Ora news Botasot VOA Ilirida AlbanianScreen AlbanianScreen Shekulli Ina

20 artikuj të ndërlidhur »

Assad akuzon Perëndimin se po mbështet Al Kaedën

Portalb - 18.04.2013

Sipas presidentit sirian Assad perëndimi do ta paguajë shtrenjtë mbështetjen që po i jep Al Kaedës. Në intervistën e tij më të fundit për televizionin shtetëror ai është shprehur se në Siri po ndodh ajo që ka ndodhur dhe në Afganistan dhe ...

Bashar al-Assad: Perëndimi po përdor al-Qaedan! Do paguani çmim të lartë

LajmiFundit

Assad: Perëndimi do ta paguajë çmimin

Telegrafi

Bashar al-Assad kërcënon perëndimin

Ora news

Assad akuzon Perëndimin se po mbështet Al Kaedën

Botasot

Ilirida AlbanianScreen Gazeta Start Albeu.com Top Channel VOA Ora news Ora news

19 artikuj të ndërlidhur »

K. Superiore, sukses për Tiranën, Bylis e Laçi “ko”

Botasot - 21.04.2013

Tirana triumfon në “Qemal Stafa” përballë Vllaznisë. Ekipit kryeqytetas i ka mjaftuar goli i Likës në minutën e 48 i shënuar nga pika e bardhë e 11 metërshit për të marrë 3 pikëshin ndaj shkodranëve që nuk u shfaqën të rrezikshëm në portën ...

Superliga, Laçi e Bylis "KO"

Albeu.com

Kupa e Shqipërisë, finale historike Laçi-Bylis

SOT

Laçi për here të parë në finalen e Kupës së Shqipërisë

Botasot

Kupa e Shqipërisë, Bylis e Laçi dalin në finale

Gazeta Republika

Panorama Shekulli Gazeta Start Top Channel Albeu.com ikub Lajmeshqip SOT

19 artikuj të ndërlidhur »