TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-04-15 - 2013-04-21

Raporti i DASH, Avokati i Popullit: Analizë e thelluar dhe reale

Albeu.com - 21.04.2013

Artikull i sponsorizuar: Vodafone Red për klientët me kontratë: revolucion në tregun shqiptar të komunikimeve elektronike Avokati i Popullit e vlerëson raportin e DASH si një dokument shumë të rëndësishëm në fushën e mbrojtjes të të ...

Totozani: Raporti i DASH, plan pune për institucionin tonë

LajmiFundit

Analistët: Raporti i DASH-it, pasqyrë reale për vendin

Alsat

Raporti i DASH, kritika të ashpra Maqedonisë

Botasot

Totozani: Raporti i DASH-it pasqyron me realizëm problemet në Shqipëri

Ora news

BalkanWeb Panorama Express AlbanianScreen Gazeta Start 24 orë Ina Albeu.com

31 artikuj të ndërlidhur »

Hoxhaj: Tash asnjë vend s'ka arsye të mos na njohë

Evropaelire - 21.04.2013

Marrëveshja për normalizimin e marrëdhënieve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë do të jetë një argument i fuqishëm për njohjen e Kosovës nga pesë vendet anëtare të Bashkimit Evropian, të cilat nuk e kanë njohur shtetin më të ri evropian, ka ...

Hoxhaj: Nuk ka më arsye për asnjë vend për të mos njohur Kosovën

LajmiFundit

Hoxhaj: Pika 14 i hap rrugën Kosovës për njohje dhe në BE

Albeu.com

Hoxhaj: Tash asnjë vend s’ka arsye të mos na njohë

Lajm

Hoxhaj: Tash asnjë vend s'ka arsye të mos na njohë

Botasot

Telegrafi Ilirida Botasot Telegrafi Albeu.com Telegrafi Botasot Koha.net

30 artikuj të ndërlidhur »

I zgjatet arresti, Musharaf akuzohet se hoqi gjyqtarët

AlbanianScreen - 21.04.2013

Islamabad - Një gjykatë në Islamabad, Pakistan ka urdhëruar zgjatjen e mandat-arrestit për ish-presidentin Pervez Musharaf, edhe për dy javë të tjera, kohë gjatë së cilës ish-gjenerali duhet të përgjigjet dhe për akuza të tjera që rëndojnë ...

Pakistan: Musharrafi në arrest edhe dy javë

Evropaelire

Pakistan: Musharrafi në arrest edhe dy javë

Telegrafi

Policia e Pakistanit arreston Musharavin

Gazeta Start

Pakistan, Musharraf përfundon në arrest shtëpie

Top Channel

Evropaelire Evropaelire Idividi Alsat LajmiFundit Top Channel Ora news Botasot

30 artikuj të ndërlidhur »

Seria A, Roma kontakton Pellegrinin

Botasot - 19.04.2013

Në Serinë A, do të jetë një valser i vërtetë trajnerësh për sezonin e ardshëm. Napoli në dilemë me Mazzarrin, Milani me Allegrin, Interi me Stramaccionin dhe Roma me Andreazzolin.

Roma, finaliste e Kupës së Italisë

Ina

Lazio-Roma për Kupën e Italisë (VIDEO)

Albeu.com

Derbi roman në finalen për Kupën e Italisë

Albtime

Stramaccioni: Roma meritoi te arrinte ne finale

Urban

InfoAlbania Shqipmedia Alsat Albeu.com Telegrafi Botasot Gazeta Republika Ora news

29 artikuj të ndërlidhur »

Tjetër rekord për Bayern Munchen

Top Channel - 21.04.2013

Edhe pse e ka siguruar titullin kampion, Bayern Munchen vazhdon të fitojë në Bundesligë. Këtë javë bavarezët e Jupp Heynckes kanë shkatërruar 6-1 Hannoverin duke regjistruar fitoren e 26 në këtë sezon, një rekord i ri ky në futbollin ...

Bayern Munich vazhdon të thyejë rekordet

LajmiFundit

Heynckes: Mirësetëvish Barça

Albeu.com

Spektakël në Bundesligë, Bayern 6 gola ndaj Hanover

AlbanianScreen

Gjermani, Bayern nuk mjaftohet me titullin, mposht 6-1 Hannover-in

Shekulli

Portalb Botasot Yll Press Telegrafi Ilirida Ilirida Ina Top Channel

29 artikuj të ndërlidhur »

Çeku “mbështet” idenë e një Jugosllavie të re

Telegrafi - 21.04.2013

Ministri i Forcës së Sigurisë, Agim Çeku, ka thënë se shtetet e ish-Jugosllavisë mund të bashkëpunojnë në mënyrë të shkëlqyer sapo të tejkalohet e kaluara e afërt, ka thënë ai për “Nedelnikun” serb.

Ministri i Mbrojtjes Xhaferi nesër për vizitë në Republikën e Kosovës

Idividi

Ministri i Mbrojtjes Xhaferi në Republikën e Kosovës

Portalb

Ministri Xhaferi sot vizitë në Prishtinë

Ina

Xhaferri vizitë në Kosovë

Albeu.com

Alsat Top Channel Portalb Albeu.com Alsat Yll Press Telegrafi Botasot

28 artikuj të ndërlidhur »