TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-04-15 - 2013-04-21

Atentati ndaj Fangajt, hetim investimit në Velipojë

Shekulli - 21.04.2013

Nikoleta Kovaçi -Projekti 42 milionë dollarësh për fshatin turistik. Si u ekzekutua në Tiranë ish-homologu i tij, 14 vjet më parë, akt për të cilin u akuzua Dritan Dajti Atentati ndaj presidentit të “Besa Konstruksion” ende nuk ka autor ...

Biznesmeni, Lulzim Koka, i plagosur me katër plumba, i mbijetoi atentatit

Botasot

Shkodër,goditet me katër plumba biznesmeni

Portalb

Atentat biznesmenit në Shkodër, plagoset Besnik Frangaj

Gazeta Republika

Shkodër, plagoset me katër plumba biznesmeni ndërtues

Panorama

Shekulli Gazeta Start LajmiFundit Top Channel SOT Ora news Panorama BalkanWeb

35 artikuj të ndërlidhur »

Jep dorëheqjen anëtari i KQZ-së Jani Jani, i propozuar nga PBDNJ

Shekulli - 21.04.2013

Tiranë-Jep dorëheqjen anëtari i KQZ-së Jani Jani, i cili disa ditë më parë deklaroi ngrirjen e veprimtarisë në tij në këtë institucion. Dorëheqja e Jani Janit vjen pas, largimit të dy antëtarëve të tjerë të KQZ-së, Denar Biba dhe Albana ...

KQZ, dorëhiqet edhe anëtari i propozuar nga PBDNJ-ja

Gazeta Start

Pas ngrirjes jep dorëheqjen anëtari i KQZ-së Jani Jani

LajmiFundit

Jep dorëheqjen anëtari i KQZ-së, Jani Jani

Albeu.com

Dorëhiqet edhe Jani Jani. PBDNJ drejt koalicionit me PS?

Kombetare

24 orë Ina Top Channel Portalb BalkanWeb Botasot Panorama Gazeta Republika

33 artikuj të ndërlidhur »

Wollfarth apel për KQZ-në: PS të dërgojë emrat në Kuvend

Gazeta Republika - 19.04.2013

“Partia Socialiste duhet të dërgojë brenda afateve ligjore emrat për të zëvendësuar të larguarit nga Komisioni Qendror Zgjedhor”. Kjo kërkesë i është drejtuar opozitës nga Eugen Wollfarth, ambasador i OSBE-së, i cili u ka kërkuar palëve ...

Wollfarth:KQZ nuk mund të funksionojë kështu.Palët të dialogojnë

Shekulli

Wollfarth: Të kompletohet KQZ-ja

Gazeta Start

Diplomatët “mësyjnë” në selinë e PS-së

Gazeta Start

Sequi-Wollfarth: Politika të fitojë besimin e votuesve

Albeu.com

LajmiFundit LajmiFundit Gazeta Republika BalkanWeb Ora news Panorama Ora news BalkanWeb

33 artikuj të ndërlidhur »

Beyonce- Timberlake, në listën e yjeve me më shumë ndikim në botë

Albeu.com - 20.04.2013

Artikull i sponsorizuar: Vodafone Red për klientët me kontratë: revolucion në tregun shqiptar të komunikimeve elektronike Këngëtarja Beyonce dhe Justin Timberlake kryesojnë listën e të përditshmes ‘Time’, si njerëzit me ndikim në të gjithë ...

Beyonce ndez Beogradin!

Idividi

Beyonce, natë të magjishme edhe për shqiptarët (video)

ikub

The MRS Carter show World Tour

Alsat

Beyonce mbetet përfekte në skenë

LajmiFundit

Albtime InfoAlbania Telegrafi Urban Lajmeshqip LajmiFundit Shqipmedia Shqipmedia

32 artikuj të ndërlidhur »