TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-04-15 - 2013-04-21

Terror: Rezistenca e Kaukazit Verior thotë se nuk ka rol në Boston

Evropaelire - 21.04.2013

17:39 Terror: Rezistenca e Kaukazit Verior thotë se nuk ka rol në Boston 17:14 Turqi: Kerry kërkon nga Erdogani ta shtyjë vizitën në Gaza 15:49 Londër: Maratona nën masa të ashpra sigurie 15:12 Çeçeni: Nëna e sulmuesve thotë se ata janë të ...

Martona në Londër në masa të rrepta sigurie

Albeu.com

Fotografi që ndihmoi FBI-në në zbulimin e autorëve të bombave në Boston

LajmiFundit

Si u zbuluan nga celularët atentatorët e Bostonit

DW

Maratona e Londrës nën masa të forta sigurie

BalkanWeb

BalkanWeb Panorama Botasot Ora news Botasot Botasot Ilirida AlbanianScreen

259 artikuj të ndërlidhur »

Serbia në qershor merr datën për BE

Ora news - 21.04.2013

Të hënën përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian, Catherine Ashton, pritet të paraqesë një raport për ministrat e BE-së në Luksemburg. Mediat serbe raportojnë se Serbia pritet të marrë në qershor datën për nisjen e negociatave për ...

Nis takimi në zyrën e Ashtonit

Albeu.com

Ashton: Marrëveshja ka inicialet e të dy kryeministrave

Albeu.com

Catherine Ashton: Thaci e Dacic firmosën marrëveshjen

LajmiFundit

"Asnjë përparim", Ashton kritikon Bosnjën

Yll Press

Telegrafi Shekulli Evropaelire Alsat Albeu.com Lajmeshqip Top Channel Lajm

135 artikuj të ndërlidhur »

Ashton nesër raporton për marrëveshjen

Botasot - 21.04.2013

Shefja e diplomacisë evropiane, Catherine Ashton do raportojë nesër para Ministrave të Jashtëm të Bashkimit Evropian në lidhje me marrëveshjen e arritur në mes të kryeministrit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe homologut të tij.

Dacic: Ashton ma premtoi datën

Telegrafi

Krasniqi komenton ashpër marrëveshjen: Kjo është autonomi

Ora news

Jahjaga bisedon me Ashtonin, e përgëzon për marrëveshjen

Botasot

Ashton nesër raporton për marrëveshjen

AlbanianScreen

Lajm Top Channel Telegrafi Ora news Gazeta Republika Shekulli Shekulli LajmiFundit

126 artikuj të ndërlidhur »

PS, tetë kushte për KQZ-në

Portalb - 19.04.2013

Ngërçi i krijuar në KQZ ka dominuar dje në të gjitha fjalimet e deputetëve të opozitës në Parlament. Socialistët i kanë imponuar maxhorancës që të debatojnë për rreth 9 orë rreth situatës së krijuar në KQZ, debat që u shoqërua edhe me ...

Gramoz Ruçi: Berisha përdhosi KQZ, të rikthehet Muho. Patozi: Zgjedhjet do bëhen edhe pa opozitën

SOT

Halimi: Muho i lidhur me banda, liroi vëllain pasi kreu një vrasje

SOT

Debate dhe replika të ashpra në Kuvend për KQZ-në

Gazeta Republika

PS, tetë kushte për KQZ-në

Panorama

Shekulli Shekulli Gazeta Start LajmiFundit Top Channel SOT Lajmeshqip 24 orë

81 artikuj të ndërlidhur »