TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-03-11 - 2013-03-17

Raundi i shtatë i bisedimeve Kosovë - Serbi më 20 mars

Ina - 17.03.2013

Kosova dhe Serbia, në procesin e normalizimit të marrëdhënieve, kryesuar nga BE e mbështetur nga SHBA, më 20 mars në Bruksel, zhvillojnë raundin e shtatë të dialogut në nivel kryeministrash, ku është paralajmëruar mundësia e një ...

Dokumenti i pavlerë i Beogradit

Top Channel

Kosovë-Serbi, raundi i 7-të më 20 mars mundësi për marrëveshje

Albtime

Demi Moore priste fëmijë nga Ashton Kutcher

Albtime

Demi Moore dëshironte fëmijë me Ashton Kutcher

Koha.net

Yll Press BalkanWeb Yll Press Botasot Telegrafi Albeu.com Evropaelire Albeu.com

155 artikuj të ndërlidhur »

Peshkopi Napier: Pedofilia nuk është një krim

Shekulli - 16.03.2013

Peshkopi katolik i Durbanit, Afrikë Wilfrid Fox Napier ka dhënë një version për pedofilin. Ai ka thënë se pedofilia nuk është një vepër penale, ku njerëzit duhet të dënohen, por është një sëmundje.

Peshkopi Napier: Pedofilia nuk është një krim

Albtime

Kardinali që zgjodhi Papën: Pedofilia është sëmundje

Botasot

Zgjedhja e papës - Romakët vs. reformatorët

Yll Press

Kardinali që zgjodhi Papën: Pedofilia është sëmundje

Yll Press

Idividi Idividi Idividi Idividi ikub Alsat Evropaelire LajmiFundit

97 artikuj të ndërlidhur »

BDI në Shutkë dhe Balindoll, PDSH në Reçicë të Vogël, RDK në Kumanovë

Ina - 17.03.2013

Bashkimi Demokratik për Integrim ka mbajtur tubime me qytetarët në Shutkë, Balindoll të Gostivarit dhe në Tearcë. Kandidati i BDI-së, Nevzat Bejta para banorëve të Balindollit theksoi se fitoren e tij në Gostivar do të ndryshojë këtë ...

Servilët Bejtianë, padronin e tyre të zemrës e zhysin në llumin politik

Lajm

Rinia e RDK-së kritika ndaj Bejtës

Ina

Rufi Osmani: Gruevski po manifeston qasje etnonacionaliste

Ina

RDK në Kumanovë, Çair, Haraçinë dhe Hasanbeg

Albeu.com

Shqipmedia Ina Yll Press Botasot Albeu.com Albtime Ina Alsat

78 artikuj të ndërlidhur »

Nikoliq: "Kurrë më afër marrëveshjes me Prishtinën“

DW - 15.03.2013

Shefja e diplomacisë evropiane Chaterine Ashton, pas qëndrimit në Kosovë, ka vizituar edhe Beogradin. Pala serbe pohon se është afër marrëveshja, ndërsa Ashton refuzoi të deklarohet para mediave Përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian ...

Beogradi pro normalizimit, por sipas kutit të vet

Shekulli

Nikoliq ka të drejtë!

Albeu.com

Nikoliq: Bisedimet do të vazhdojnë, akoma nuk ka një marrëveshje

Albeu.com

Ashton nis takimet në Beograd me liderët serbë

BalkanWeb

Botasot Telegrafi BalkanWeb AlbanianScreen Ina Koha.net Yll Press Panorama

73 artikuj të ndërlidhur »

Edhe Daçiq mohon “marrëveshjen për veriun”

Evropaelire - 17.03.2013

16:39 Edhe Daçiq mohon “marrëveshjen për veriun” 15:51 Irani vendos gjuajtës ushtarak në Detin Kaspik 14:58 Papa Françesku mban lutjen e parë engjëllore 14:23 Sulm në Irak, 9 persona të vrarë 14:05 Hoxhaj: Drafti i publikuar për veriun nuk ...

“Marrëveshja për veriun”, mohohet edhe nga pala serbe

Lajmeshqip

Mediat serbe:Kosova dhe BE kanë arritur një marrëveshje

Ora news

Mediat serbe:Kosova dhe BE kanë arritur një marrëveshje

Yll Press

Edhe Daçiq mohon të ketë "letër" për Asociacionin e komunave serbe

Koha.net

Botasot Telegrafi Ora news Alsat Koha.net Telegrafi Botasot AlbanianScreen

64 artikuj të ndërlidhur »